Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi konfederaci jak to jest, że uważacie się za "jedynych, najprawdziwszych wolnościowców" a tylko przez jeden wywiad w PRYWATNEJ STACJI TV chcecie jej likwidacji? xD


@chlopakbeztabu: a wytlumacz mi jak tusk #!$%@? o doplatach do wynajmu, a na stronie ich partii nawet nie ma formularza zeby sie zglosic.
  • Odpowiedz
  • 45
@wojtek-m a z list konfy startują spadochroniarze z PiS, i co teraz? Wspólnie współ tworzą byty typu ordo iuris, koliber, etc. Argumentem przeciwko konfie ma być KO robi to samo? Chyba kpisz. Gardzę jednym i drugim. To wyborcy konfy maja wybujale ego o nowej jakości, ale praktyka pokazuje co innego. To ten sam syf co cała reszta, na dodatek romansujaca niebezpiecznie blisko PiSu, proponując zamordyzm popierany przez PiS i to jedyne co
  • Odpowiedz
@d_garm Jeśli "zamordyzmem" nazywasz brak chęci, do przyjmowania emigrantów, nie chcących umrzeć za swój kraj, a tym bardziej za nasz. Jeśli "zamordyzmem" nazywasz brak chęci przyjmowania "uchodźców", którym zależy tylko na pasożytowaniu na kraju gospodarzy (w UE jakaś połowa nie pracuje i żyje z socjali). Jeśli "zamordyzmem", nazywasz walkę o suwerenność swojego własnego kraju (UE chce " sfederalizować" członków Unii, pod dyktaturą Niemiec) to powiedz mi, CO nazywasz patriotyzmem? ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtek-m Zamordyzmem nazywam każda próbę narzucenia mi swojej woli siła pod dyktando kościoła czy innej wyimaginowanej wyższej sprawy. Zamordyzmem nazywam wartości narodowców, które mylnie nazywają patriotyzmem, a sprowadzają się do bycia zwykłymi "kibolami" , niewiele ich różni od czarnych w Ameryce, tylko prowokuje ich co innego. Patriotyzm to nie jest machanie flaga w jednej ręce, a szabelka w drugiej. Zamordyzmem nazywam popieranie PiSu i ich metod rządzenia krajem, który idzie w kierunku
  • Odpowiedz
@d_garm Cieszę się, że masz jakieś konkretne poglądy polityczne a nie jesteś jakimś lemingiem i przez to cię szanuję.
Co do "popierania" PiS-u zauważ, że telewizja publiczna, należąca do niego właśnie, nie jest przychylna konfederacji, stara się zredukować jak tylko może jego czas antenowy, gwałcąc nawet przepisy, bo w przeszłości TVPiS wolał płacić kary niż pokazywać konfederację. Jeśli więc sugerujesz, że konfederacja kocha PiS miłością bez wzajemności, to nie mam pytań.

Co
  • Odpowiedz
@nietak7: To teraz zmieńmy wersję tego komentarza i zobaczmy, czy będzie się zgadzał:
"przecież to tylko frazes w mordzie, Lewica to mentalni talibowie, zayebaliby każdego kto nie myśli jak oni :))"
  • Odpowiedz
@chlopakbeztabu: Odpowiadasz na jakieś pojedyncze głosy, a tymczasem podejrzewam, że 95%-99% wyborców konfederacji wcale nie chce likwidacji TVN, więc po co taka narracja. To tak jakby mówić, że cała KO jest za anulowaniem elektrowni atomowej, bo jakaś kobieta z KO tak mówiła. Zupełny nonsens, chyba że gra jest o co innego.
  • Odpowiedz