Wpis z mikrobloga

@Qrix chłop nawet nie potrafi sobie wyobrazić że Konfederuska wygra wybory. Za słaby mental. Nie to co taki Max Kolonko. On sobie siedząc w szafie potrafi wyobrazić że jest prezydentem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Qrix: ten program doskonale pokazuje, czemu ludzie, którzy maja jakaś wiedzę i reputacje do stracenia, nie będą wchodzić w interakcje z konfederacja. #!$%@?... ogromna szkoda ze nie ma normalnej liberalnej partii w tym kraju. Jest tylko bombonierka z po pie rd olencami ośmieszającą słowo "wolność".
  • Odpowiedz
@Qrix: #!$%@?ąc już od reportażu, to sposób prowadzenia 'wywiadu' przez Kraśkę woła o pomstę do nieba. Rachonie potrafią lepiej prowadzić rozmowę.
  • Odpowiedz
@Qrix: omg jaki tvpis, matko, ja rzeczywiscie uwazalem, ze to co pisowcy zrobili z tvpis to dno dna, ale teraz jestem przekonany, ze jak platforma wygra to tam bedzie dokladnie tak samo. Co ja wlasnie zobaczylem :O
  • Odpowiedz
@zomos: a jaki chcesz program w tym zlocie szurostwa? Jedyne co ich laczy to sprawy swiatopogladowe, a i to tak srednio jak sie zestawi liderow bosaka i korwina
  • Odpowiedz
@zomos: taa napisali bajeczki zeby miec cos na obrone bzdur jakie wygaduja i jak widac chwycilo. Przynajmniej wyciagneli wnioski ze 100 ustaw memcema gdzie bylo napisane od serca xD btw smieszne ze najpierw mowia ze program jest dla mniej bystrych wyborcow, a pozniej ktos sie na ten program powoluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz