Wpis z mikrobloga

Nic głupszego teraz nie pada w przestrzeni publicznej, że politycy pis nie będą rozliczani, bo koledzy, bo pakt, bo my was nie ruszamy wy nas i tego typu niesamowite bzdury XD

Moi mili Tuska nie było za co rozliczać. Ani jego ekipy. Jedzenie ośmiorniczek to nie przestępstwo, a Nowak miał kłopoty przez zegarek, tyle.

Za to pis, moi drodzy symetryści to 8 lat złodziejstwa, korupcji, kolesiostwa, łamania prawa i naginania wszystkich zasad. A jedynym powodem dlaczego oni nie byli rozliczani jest minister Zero, który pilnuje, aby prokuratura nie uruchamiała postępowań.

Ich po przegranych wyborach czeka Sztum. Masowo XD

Dziękuję za uwagę.

#wybory #bekazpisu #prawo #niewiemjaktootagowac #polityka
  • 94
  • Odpowiedz
@mickpl: mlodys i masz piekna wizje swiata. Tylko nie zakladaj sie z nikim ze beda rozliczac bo nie beda. Co do win tuska - sprawdz kiedy i kto zamknal sledztwo odnosnie afery hazardowej.
  • Odpowiedz
@mickpl: @WOWMichal 10 min zajęło mi znalezienie tych afer poniżej. Nie chce mi się tego weryfikować i wchodzić w szczegóły bo nad każdą z tych spraw pewnie można siedzieć godzinami, ale żeby twierdzić że jedyną aferą PO są ośmiorniczki i zegarki to trzeba być naiwnym. Jak ktoś ma okazje zatrunić kolegę i przytulić kasę to zawsze to zrobi. Po niczym sie nie różni od pisu...

-Umorzenie gazpromowi długu na 1.2 mld
  • Odpowiedz
Umorzenie gazpromowi długu na 1.2 mld zł


@eustach: Jakie to są #!$%@? brednie, zresztą rozjeżdżane walcem tutaj na wykopie nawet, to ja nawet nie. Serio. POSTARAJ SIĘ LEPIEJ. Po pierwszym już dalej nie czytałem. Elo
  • Odpowiedz
@eustach jest sugestia że miałby za to trafić do więzienia. Ta sprawa była na wszystkie strony, tysiące razy maglowana. Nawet przez NIK, który był obsadzony prezesem z PISu. Wtedy! Przez ostatnie 8 lat, Ziobro wykorzystałby taką podkładkę sto razy, gdyby było co. Kłamstwo powtórzone 100 razy, nadal jest kłamstwem. Nie baw się w klauna Kowalskiego.
  • Odpowiedz
@mickpl: Nikt nie poniesie żadnych konsekwencji, bo nie ma za co w obecnym systemie prawnym.
Sama opozycja straszy wszyskich tym wielce przerażającym Trybunałem Stanu, który:
a) chyba nigdy nikogo nie skazał,
b) jego straszna kara nie ma żadnego znaczenia dla kogoś kto jest na końcu swojej kariery politycznej.
  • Odpowiedz