Wpis z mikrobloga

Z nadzieji na lepsze lata, a nadzieja bierze się z wysyłania CV i poszukiwaniu nowej pracy co 3/4 lata i nadzieji, że oddzwonią/zaproszą na rozmowę. Zawsze na nową pracę daję wymagania finansowe z kosmosu i kłamię w CV. Skuteczność taktyki dobra, bo pracy szukam zazwyczaj ok 2 miesięce. W poprzedniej pracy zawsze jest okres wypowiedzenia, podczas którego uczę się rzeczy przydatnych do nowej roboty i wchodzę na świeżo w nowy świat.

Ogólnie
  • Odpowiedz
@Puszczanin: codziennie czytam 12 zasad zycia od jordana petersona, ogladam jego wyklady o pinokio i biblii, smokach i homarach, niesamowite dziela beletrystyki
  • Odpowiedz
Skąd czerpiecie chęci do życia?


@Puszczanin: Z planów. Trzeba mieć rzeczy które chce się osiągnąć i do nich dążyć. I dążenie i ich osiągnięcie daje satysfakcję.
Mój obecny cel to oszczędzić 200k i zrobić sobie rok przerwy od pracy gdzie będę się obijał podróżował i rozwijał hobby i robił rzeczy na jakie nigdy nie miałem czasu. Jestem w połowie.
  • Odpowiedz
@Puszczanin: z wakacji. Jak mam ładna pogodę i się wtedy wybiorę z rodziną na spacer do lasu. Jakbym miała pracować w wakacje żeby zarobić #!$%@? na buty XD to bym miała turbo depresję przez cały rok. A tak ładuje baterię wtedy
  • Odpowiedz