Wpis z mikrobloga

  • 266
Warto również nadmienić, iż przed wyborami prezydenckimi w 2015 byli jednymi z nielicznych, którzy przewidzieli zwycięstwo Dudy.
  • Odpowiedz
@rales: az nie chce mi sie wierzyc w az tak niski wynik PiS, stawiam ze uciulaja z przynajmniej 1-2 p.p wiecej przez rozne machlojki

BTW zdziwilo mnie ze TD ma tylko 6% w Warszawie, oni tam maja naprawde dobre listy
  • Odpowiedz
Szanowni Państwo, w Polsce w niedzielę skończy się komunizm bis, w wykonaniu pis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do boju !

@grubson234567:
Polecam zachęcanie wyborców starszej daty, którzy chętnie głosowaliby na PiS do głosowania na "Pawlaków" z trzeciej drogi. Wyśmienicie zadziałało (mam nadzieję ale zdawali się przekonani) w przypadku zatwardziałych religijnie dziadków i teściowej, bo przecież popierają chrześcijaństwo a nie jak ten diaboł Tusk. PSL to zawsze była
  • Odpowiedz
  • 40
sondaż uliczny

czyli wieś znowu niedoszacowana, stąd PiS poniżej 34, konfederacja na 5 miejscu a lewica przed TD. Będzie kwik w niedzielę, niestety.


@justkilling: ok, więc był to sondaż uliczno-polny
  • Odpowiedz
@rales teraz w ogóle jest problem z robieniem sondaży bo ludzie po prostu nie chcą odpowiadać na kogo zagłosują. Jest taka polaryzacja i szczujnia jednych na drugich że mówią #!$%@?ć to nie odpowiadam bo nie wiem kto pytanie zadaje.
  • Odpowiedz