Wpis z mikrobloga

Teksty odcinka i takie moje podsumowanie odcinka. Podium+wyróżnienie:
1 miejsce-Nasza Britney Spears. Ewa ma antyfanki, ale jest gwiazdą, to tak musi być.
2 miejsce-Będziemy mieć ładne dzieci. ..Po to przyjechałam-Dziewczyna szybka, ale to dobrze.
3 miejsce-To powiemy, że jedna jedzie hehe Rywalizacja fair play nie będzie hehe Blanka ,,rozpieprza system", ja bym ją wybrał.
4 miejsce-Taką szybką maszyną przyjechałeś. W domyśle i się nie zabiłeś, tak to brzmi z ust Agi.
Ogólnie, Aga Agą, ale ten Janek jest mega irytujący. Teksty jak przemądrzały 10-latek. Aga w miarę ogarnęła jak na siebie kuwetę, więc może będą z niej ludzie. Plus Waldi product placement, może zna się na filmach, ale aktor to takiej klasy C;) Szkoda mi trochę młodego u tej Anki. Naprawdę matki mu nie potrzeba, jeszcze po Mekambe. Szczerze bardzo przyjemny odcinek. Darek ciężki orzech do zgryzienia. Trochę nie czaję czemu ten Artur tak napalony na Sarę. Coś to wygląda na podobny efekt jak kiedyś Seweryn i Marlena. Najlepszy odcinek z dotychczasowych.
#rolnikszukazony#
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Leonvina: Tylko wiesz ona może założyła taką maskę, a ogólnie równa dziewczyna:) Przez te 4-5 dni, kiedyś to chyba nawet 3 nie da się kogoś dobrze poznać, stąd trochę wolna-amerykanka i trzeba rozpychać się, czasem komizm wychodzi pełną gębą:)
  • Odpowiedz