Wpis z mikrobloga

Wiele osób pyta mnie, Rufi dlaczego podoba ci się ten nowy Asasyn Miraż, przecież to kolejna ubigra.
A ja im odpowiadam - tak, to prawda ale bawie się w nim lepiej niż w te Originsy/Odyseje i Valhalle razem wzięte.
Miraż stawia nacisk na skradanie się, eliminowanie celów po cichu a przy większym dymie na ucieczkę i powrót gdy strażnicy się uspokoją. To w końcu nie upośledzony klon Wiedźmina 3 a bardziej klasyczne AC 1/2/3/Unity/Syndicate (dwie ostatnie bardzo niedocenione).

Na koniec ciekawa chronologia. Od momentu premiery Valhalli, Ubisoft wydał do niej 3 DLC**
Gniew Druidów
Oblężenie Paryża
Świt Ragnaroku
*no i na upartego Miraż, którego można nazwać ogromnym DLC do Valhalii.


Wszystko to trwało niemal równe 3 lata. Tyle samo ile CD Projekt potrzebował na połatanie swojego jedynego dzieła sztuki i wydanie jednego DLC.


#gry #assassinscreed
Rooofie - Wiele osób pyta mnie, Rufi dlaczego podoba ci się ten nowy Asasyn Miraż, pr...

źródło: 1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Rooofie: zgadzam się w pełni, szkoda że takie krótkie, 20 godzin i każda misja poboczna, główna zrobiona, każda znajdźka znaleziona itd. Valhalla 115 godzin, Origin jakies 40 (tak jakoś średnio do niej podchodziłem) a moja ukochana Oddysey 215 ponad.
  • Odpowiedz
Wszystko to trwało niemal równe 3 lata. Tyle samo ile CD Projekt potrzebował na połatanie swojego jedynego dzieła sztuki i wydanie jednego DLC.


@Rooofie:
Nie żebym bronił jakoś bardzo CDPR bo tempo ich pracy pozostawia sporo do życzenia ale zdajesz sobie sprawę jakim molochem jest ubishit? Spokojnie są w stanie pracować na kilkoma projektami naraz i w kluczowych momentach przerzucać większe siły do głównego projektu.To wręcz żenujące, że mając takie moce
  • Odpowiedz
@Rooofie: Jak wygląda w tej części zbieranie ekwipunku? Dostaje się jakieś itemy za zakończone zadania czy jest na mapie pełno pytajników z wyposażeniem?
  • Odpowiedz
  • 1
@StnK: na mapie są zaznaczone skrzynie, które zawierają nowy sprzęt albo schemat z ulepszeniem, który podnosi staty u kowala. Nie przeszedłem jeszcze całej gry ale wydaje mi się, że z questów też coś czasami wpadnie. Ekwipunku nie ma aż tak dużo jak to było w Valhalli, ja cały czas latam w defaultowym.
  • Odpowiedz