Wpis z mikrobloga

@Varin: jetbrainsowe ide mi je listuje i pielęgnuję piękną i długą listę. Dużo zależy od stanu projektu, ale jak mi się baaaaardzo nudzi to robię, te które mają sens.
@Varin: Wrzucałbym tylko TODO jakbym miał jakiś dobry tool który przypominałby mi co jakiś czas o tym co dodałem do listy do zrobienia i żeby był najlepiej jakiś limit czasowy do kiedy to ma tam zostać albo zostać zrobione. W pracy nie używałbym poza ewentualnym commitem pod PoC
@Varin: Dla komfortu psychicznego, że niby wiem że tutaj trzeba to zrobić ale mi się nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to wracam. Ostatnio tak miałem z tłumaczeniami gdzie pliki nie były jeszcze gotowe, a tym samym nie były znane idki to określonych wiadomości. Potem jak dostałem już pliki to cyk wyszukujemy po TODO i wszystko śmiga. Także czasem się wraca :D
@Varin Wolę wystawić ticket w JIRA z opisem co należy zrobić w jakim miejscu. Takie "TODO" rozmywa odpowiedzialność za zaimplementowanie brakujących funkcjonalności, plus zawsze w trakcie developmentu może to uciec z pamięci, że coś należało dodatkowo zrobić. A tak jest task w JIRA można go konkretnie do kogoś przypisać i śledzić postep.