Wpis z mikrobloga

  • 0
@Samaeel: no dobra ale wypisuje praktycznie też dziecku takie wiadomości będąc ledwo przed pełnoletnością to jest ok. Dodatkowe takie #!$%@? że maja do niego słabość to daje tylko do zrozumienia że nic na niego nie będą chcieli szukać.
  • Odpowiedz
@cat_in_hat: Mnie też to wku#@ia. Jak można Boxedla bronić. Przeciez on spermił do 14 latek jak miał 19 lat. Nikt normalny tak nie robi w tym wieku i bronienie się że to było dawno i był gówniarzem to nie jest wytłumaczenie. Konop miał na niego więcej materiałów ale Baxtor pewnie posmarował sianem i laska się wycofała tak samo Olcia. Je$%ć Baxtora niech znika z internetu. To są przypadki, które wyszły a
  • Odpowiedz
@ohuiohuicichodzi: Mówisz, że nikt normalny nie robi tego w tym wieku, po czym za pewne odpalasz sobie joutubka i zwijasz bąki, jak dorosły facet robi sobie sprośne żarty na dzieciakach z omegle lub ciśnie jakiś randomów w podobnym wieku na swoim streamie XD. I pewnie wtedy gra gitara, bo jest śmiesznie, to i fajnie się to ogladą, a teraz zgraja baranów prześladuje jakiegoś gościa, bo 7 lat temu pisał jakieś głupie
  • Odpowiedz
@cat_in_hat: też boxdela nie lubię zawsze wydawał mi się ostro cringowy, ale tak jak pisałem możliwe że ma coś za uszami ale nie ma dowodów i fakt że pisał z dziećmi w ten sposób jest chory, niestety za malo. A te ocieplanie wizerunku między boxdelem a Wardęga to po prostu xd bardzie podprogowo nie mogli tego pokazać, według mnie jest to specjalne zagranie aby dalej współpracować, a boxdel nie jest głupi.
  • Odpowiedz
Nie trafiłeś, ale ok. Jeśli uważasz, że jako 19latek pisanie do 14 latki sprośnych rzeczy jest czymś normalnym i nie powinno się tego piętnować no to stary wybacz ale to nie jest normalne. Osobiście uważam, że wszystkie te żarty z Omegle to jest jakiś błąd matrixa i nie wiem jak takie coś w ogóle mogło powstać gdzie stare konie obrażają dzieciaki nagrywając to i udostępniając. Dla mnie ludzie pokroju Nitro, Rafonixów, Rafatusów
  • Odpowiedz
@ohuiohuicichodzi: To ona miała w końcu 14 czy 15 lat, bo widzę co komentarz lub film, to już inna informacja. Zresztą mniejsza oto, bo akurat ich kontakt trwał od kilku lat, a zaczął się, zanim gość w ogóle był pełnoletni, tak więc była to z pewnością już jakaś relacja lub znajomość (jak dobijasz do magicznego wieku 18 lat, to wbrew pozorom, zbyt wiele w Twoim życiu się nie zmienia).

Czy powinno
  • Odpowiedz