Wpis z mikrobloga

Mirki, zabieram się za kupienie pierwszego samochodu z salonu i z racji tego, że szukam ładnego, usportowionego coupe to główną uwagę skupiłem na BMW. I powiedzcie mi teraz czy to standard u nich, że nie da się umówić na jazdę próbną? Consultant który pokazywał mi auto (oczywiście zaparkowane wewnątrz salonu) stwierdził, że nikt nigdy nie pyta o to (sic) i że nie mają żadnego samochodu którym można się przejechać.

Jakiś czas temu mój ojciec szukał samochodu i w kii czy hyundaiu jazdy próbne to był standard przy autach za 1/3 tego co BMW chce. Orientate się ktoś czy tak jest w każdym salonie u nich czy ja po prostu trafiłem na jakiś wyjątkowo kiepski?

#bmw #samochody #zakupauta #trojmiasto #gdansk (może ktoś poleca jakiś inny ich salon w okolicy)
  • 13
@kipowrot: niestety, nie dostałem z przydziału kumpli z fajnymi furami, za mało bananowe towarzystwo troche mam. To co, musiałbym wypchać kieszenie dolarami, żeby nie wyglądać jak biedak, czy wystarczy, że wydrukuj sobie bilans z konta i przykleję na czoło?
@Vender dziwne podejście salonu. Zazwyczaj zarówno mi jak i znajomym wciskają można powiedzieć, że na siłę samochody do jazdy próbnej. Z drugiej strony to nie pamiętam, czy brałem takie auto na dłużej niż parę godzin. Pół roku temu w Audi przejechałem się 10 minut a kolejne 10 wypełnialiśmy kwity potrzebne do tej przejażdżki.
Mirki, zabieram się za kupienie pierwszego samochodu z salonu i z racji tego, że szukam ładnego, usportowionego coupe to główną uwagę skupiłem na BMW. I powiedzcie mi teraz czy to standard u nich, że nie da się umówić na jazdę próbną? Consultant który pokazywał mi auto (oczywiście zaparkowane wewnątrz salonu) stwierdził, że nikt nigdy nie pyta o to (sic) i że nie mają żadnego samochodu którym można się przejechać.


@Vender: To
@Vender: Kupowanie BMW w Trójmieście w salonie to jak lizanie muszli klozetowej w publicznym szalecie.
2 lata temu kupowałem X5 i takiego traktowania jak w salonach BMW nie doznałem nigdy nigdzie w swoim zyciu. Jakiś czas temu mój tata chciał zmienić auto i pojechaliśmy znowu do Gdańska, takiego olewactwa i tyle kłamania nam ile się nasłuchałem nie mogłem zaakceptować. W rezultacie tata kupił auto innej marki.
Moja sąsiadka ostatnio sprzedała swoje
Zdunek w Gdańsku, dowiedziałem się też, że 4 na jazdę testową to na całym Pomorzu nie ma xD


@Vender: Bzdura jedna wielka, dostępność aut do jazdy próbnej zależy przede wszystkim od modelu mógłbyś przytoczyć jaki to był?/ewentualnie tego czy ktoś się już nie umówił na daną godzinę po prostu na którą ty też trafiłeś i to osoba z salonu ma wymóg tylko i wyłącznie żeby jechać z tobą w momencie kiedy
@Vender: podobno w Gdańsku to tragedia z salonami BMW. Kolega miał wadliwą X5 i z zastępczymi samochodami jakieś cyrki były. Jeszcze coś o Olsztynie słyszałem, że kolega jak tam pojechał to się okazało, że on więcej beemek posiada niż oni mają w salonie na stanie XD
@Vender: Ja nie miałem żadnych problemów z umawianiem się na jazdy BMW. Ale w sumie ja się umawiałem u Zdunka w Gdyni. Nawet nie musiałem być na miejscu, wystarczyło się umówić telefonicznie.

A jak masz jakieś pytanie odnośnie 4 to śmiało pisz, a jakbyś chciał obejrzeć na żywo i przejechać się na miejscu pasażera to też możemy się umówić, jeśli nigdzie w Trójmieście nie mają.