Wpis z mikrobloga

Typ jest #!$%@?ęty! Chce nas przekonać że mając 19 lat nie posiadał w sowim mózgu narzędzi psychologicznych do podejrzewania że dziewczyna z którą piszę może mieć mniej lat? #!$%@? manipulancie, ja już jak miałem 9 lat i było grono.net potrafiłem skojarzyć, że wstawianie swojej mordy do internetu nie jest dobrym pomysłem bo traci się anonimowość, a on chce nam wmówić że 19 latek nie potrafi sam myśleć xDD No #!$%@?, a ludzie w komentarzach go bronią jeszcze ten świat schodzi na psy xD A i argument że w 2015 roku internet raczkował JA #!$%@? xDDDDDDD Ale dobrze, to jest konsekwencja tego gównianego świata który sam tworzył wszystkich tych patusowych gal, myślał ze złapał Pana Boga za nogi a to jego złapią w końcu gdzieś na ulicy xD Pewnie, że nie jest Pedofilem, ale przykładał się do tworzenia #!$%@? społeczeństwa i teraz zbiera za to żniwo, nie szkoda go.
#boxdel #pandoragate #afera
francopolo - Typ jest #!$%@?ęty! Chce nas przekonać że mając 19 lat nie posiadał w so...

źródło: 6u5

Pobierz
  • 17
@francopolo: Przecież przyznał, że wiedział ile ma lat, w tym samym filmie. Najpierw jednak tak namącił, żeby stworzyć wrażenie, że "mógł nie wiedzieć", bo dziewczyny zawyżają wiek. Jak ktoś nie ogląda bacznie, tak jak najwyraźniej ty, da się nabrać na taką manipulację, zwłaszcza będąc nastolatkiem i debilem-fanem youtubera.
A i argument że w 2015 roku internet raczkował JA #!$%@? xDDDDDDD

"w 2015 internet w Polsce jeszcze raczkował" hehehe, nie wiem - on serio w to wierzy czy po prostu liczy na to, że go oglądają same dzieci i nie pamiętają jak było?


@francopolo @arahooo: W 2015 roku internet był już po szczytowej fazie rozwoju, i na etapie coraz szybszego uwsteczniania poprzez jego centralizację, od conajmniej 3 lat. Youtube był