Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Takie info dostałem jak zamawiałem ponad tydzień temu XD A i tak nic dalej się nie dzieje, pewnie dopiero we wtorek będzie info o wysyłce.
  • Odpowiedz
@kosmo1989: No ja to samo na początku konferencji, jeszcze zanim nawet powiedzieli że w cenie okularów będzie Asgard’s Wrath 2 i w sumie nie wiem czy dostanę tą grę czy nie XD

Na reddit twierdzą że 10 dopiero udostępnia informacje o przesyłce.


@kosmo1989: Jakby juz wysłali to byśmy dostawali informacje od firm kurierskich że w trasie przesyłka, więc niema co liczyć na to że wcześniej wysłali :) Jedyne co daje
  • Odpowiedz
@sayanek: U mnie, po wielu perypetiach z supportem, zamówienie wreszcie przeszło. Niby ma dojść w środę. Niby :)

Na stronie Mety status wciąż nie zaktualizowany.
  • Odpowiedz
@razzi: Ale już mnie męczy to czekanie, ostatni raz kupiłem preorder, jedną z niewielu rzeczy której nie cierpię w życiu to czekanie na coś/kogoś.
  • Odpowiedz
@sayanek: Mnie tylko dziwi, że nigdzie w polskiej dystrybucji nie można sprzętu dostać. Ciekawe, czy jutro, tj. po premierze pojawią się gogle w MM, ME itp.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie! Twoje zamówienie jest w drodze. Aby sprawdzić status swojej paczki, użyj numeru przesyłki.
Idzie UPS :)
  • Odpowiedz
@sayanek: podczas Meta Connect... tylko jest "mała" rozbieżność, zmieniła się nagle data dostawy z 11.10 na:
Status zamówienia: Wysłano
Szacunkowy termin dostawy: 6 lis 2023
  • Odpowiedz
@chomik85: Myślę, że to jest błąd - chyba, że zamawialeś wersję 512GB? Mniej więcej taka datę mi pokazywało przy zamówieniu, stąd stwierdziłem że 128 mi wystarczy.

Teraz przyszedł mail, że gogle wysłane, przewidywany czas dostawy - 12ego...
  • Odpowiedz
Szacunkowy termin dostawy: 6 lis 2023


@chomik85: Ja mam u siebie normalnie tak jak @razzi że dostawa 12.10

Tak brałem 128Gb

Jeśli odwalą akcję że 512 będą miesiąc później to będzie wielkie XD
  • Odpowiedz
@razzi: @sayanek tak 512.... jeśli faktycznie już wysłali to nie wiem skąd to musiałoby iść jeśli kurierem przez miesiąc... mam nadzieję, że to błąd, do dnia dzisiejszego ciągle pokazywało 11.10
  • Odpowiedz
@chomik85: Jeżeli już wysłali, i masz numer przewozowy, to myślę, że będzie tego 12ego. Tak jak piszesz ,w miesiąc, to przesyłka by zdążyła cały świat zwiedzić :)
  • Odpowiedz