Wpis z mikrobloga

Okej, więc wczoraj z nudy obejrzałem jeszcze raz cały materiał wardęgi i polecam każdemu to samo, ten film ewidentnie nie poszedł po myśli druida czyt. Tragicznie sie zestażał - on sam na swoim live dnia nastepnego mówił, że chciał boxdela tylko przedstawić jako osobe która wiedziała - chodzi o początek rozmowy "jesteś dziewczyną stuu?" A późniejesze teksty to celowa próba ośmieszenia boxdela - mam 192 cm wzrostu. Wiedział że wykopki wtedy łykną to i latami ten fragment będzie się przewijać przez społecznosci internetowe. Te kolejne fragmenty czyli #!$%@? miedzy cyce i kolbasa PO PRZECZYTANIU CAŁOŚCI ROZMOWY ewidentnie wskazują na to że są to gówniarskie zaczepki, pociski a nie pedofilskie zaloty.. Wardega popełnił potężny błąd że nie przeczytał rozmowy na głos od deski do deski a tylko fragmenty od michała dlatego ludzie usłyszeli typowo pedofilskie zagrywki, młodszy odbiorca od razu by wiedział że sie przekomażali
Ja też na początku źle odebrałem tą rozmowe, myślałem że wardega chce pokazać boxdela jako pedofila i zapewne 90% odbiorców tak to odebrało ale po ponownym obejrzeniu, uwzględniając że wklejka o boxdelu to chyba nawet nie minuta materiału, stawia zupełnie inne światło na odbiór tego jaką role miał boxdel w filmie.
Zachowanie i mimika wardegi na streamach mocno wskazuje na to że nie chciał tak usadzic boxdela, odbiór pod nowym oświadczeniem boxdela jest mocno na jego korzyść widać że ludzie przeanalizowali wszystkie nowe i stare materiały i wyciągneli słuszne wnioski.
I teraz wracając do początku, bo wiecie no ale wiedział a nie powiedział. Owszem wiedział o tej jednej dziewczynie, ale kto nie wiedział? W obliczach tego jakie materiały dostajemy na dniach wychodzi na to że wszyscy wiedzieli, równie dobrze zamiast boxdela w tym kawałku mogła być lexi, fagata, czy ten łepek z 21 na klacie. Ale tak jak sam boxdel mowil - jego nazwisko sie lepiej sprzeda.
Mam mocną nadzieje że już za pare dni boxdel wyjdzie z tego gówna i stanie na nogi, ale bardzo mnie ciekawi czy powróci do współpracy z fame i osobami które go kopnęły w dupe.
#afera #pandoragate #wardega #konopsky #boxdel #famemma #youtube
ZnienawidziszMnie - Okej, więc wczoraj z nudy obejrzałem jeszcze raz cały materiał wa...

źródło: temp_file7653096347253147587

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: Sam Zwyrol wspominał że mu go szkoda "bo ma słabość do Boxdela". Niemniej masz rację, materiał dowodowy był żałośnie słaby, a Baxton oberwał ogromnie mocno. Jeśli Konop go nie zniszczy w swoim video to moim zdaniem Boxdel otrzymuje przeprosiny od znajoimych, rozgrzeszenie od ludzi i wraca do gry zwanej gruby biznes na YT. Bonus: Ma małą nauczkę, lepiej zrozumie jak to jest być po drugiej stronie barykady, czyli po tej
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: matko, co za rozkmina. Wy naprawdę nie rozumiecie, że zarzutów pedofilii nie wyjaśnia się w internetowych filmikach? Że to prokurator będzie decydował o ewentualnym postawieniu zarzutów, a na końcu - jeśli do tego dojdzie - jest sąd, a nie plotkarskie tagi na wykopie i internetowe głosowanie anonów? Od kilku dni międlicie w kółko to samo, a ja nie mogę normalnie czytać mirko.
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: Dokładnie coś w tym stylu chciałem tu napisać ale patrząc na fakt, że tyle debili tutaj jest i biorąc pod uwagę to, co pisali to uznałem, że jednak jest to bez sensu. Gratuluję chłodnego spojrzenia na sprawę. Baxton jest śliskim typem i #!$%@? mu się należy ale nie aż taki cios poniżej pasa
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie kolejny wykopek lubi być robiony przez baxtonów xD
Mój wpis z wczoraj, ale najpierw coś dodam do tego wysrywa, że w sumie to wszyscy wiedzieli huru duru- no to wszyscy powinni dostać zarzuty i na pewno nie powinni być na świeczniku.

Jak #boxdel z tego wybrnie, to już zupełnie stracę wiarę w ludzkość i w sumie powinniście być robieni przez takich manipulatorów, bo na to zasługujecie.

1. Nie, to nie jest
  • Odpowiedz
@selflessness: Ponownie nawiązując do reakcji o której mówię, można z niej wywnioskować, że to nie jest jedyna osoba z którą utrzymywał podejrzany kontakt :) Poczekajmy :) Tydzień temu było #!$%@?ć Boxdela, dziś już szkoda grubaska a jeszcze nie wyszedł drugi film od Konopa, który ma być dopełnieniem tej afery przynajmniej na ten moment
  • Odpowiedz
@bonus bo nic na tym nie zyska. Co mu po pieniądzach z odszkodowania? Ma ich pełno. Chodzi o wizerunek, który może zostać przywrócony gdyby wardega go przeprosił i zmienił narrację
  • Odpowiedz
@selflessness rozumiem, że Ty jakbyles/jestes nastolatkiem to w swoim otoczeniu miałeś tylko osoby w swoim wieku ? Bo ja dobrze pamiętam czasy gdy się wychodziło na uliczkę i latały dzieciaki i młodsze ode mnie i starsze. I żarty i pociski były grube, ale każdy wiedział, że to żarty. Ja jak najbardziej rozumiem boxdela jeśli chodzi o tamte czasy, teamspeaka itd. Same laski się przyznają, że miały 13 lat i waliły w #!$%@?,
  • Odpowiedz
@Wezzore-04 typie, jestem bardzo blisko wieku boxdelka i dlatego się wypowiadam. Właśnie w tym jest problem, to, co dla was wydaje się normalnością, nigdy ta normalnością nie było, tylko patusiarstwem godnym napiętnowania i to napiętnowanie właśnie ma miejsce. Wy z patologii chcecie zrobić jakąś normę i to jest w tym obrzydliwe. Jak miałem 19lat to interesowały mnie rówieśniczki i co najwyżej dziewczyny rok-dwa młodsze. Nikt normalny nie biegał w tym wieku z
  • Odpowiedz
@selflessness jeszcze co do tego, dlaczego boxdel dostaje, a inni nie. Zwyczajnie dlatego, że jest najbardziej znany, wychodził z lodówki już na zwykłych portalach internetowych i jako jedyny nagrał jakieś wytłumaczenie, do którego można się odnieść. Ja reszty tych gości zupełnie nie znam, to dlaczego mam się wypowiadać?

Niech ich widownia skomentuje.
  • Odpowiedz