Wpis z mikrobloga

OSTRZEGAM ŚCIANA TEKSTU::::::: Boxdel w tym materiale wiemy że nie chodzi o 195cm czy inne kompleksy. Chodzi o wybielenie siebie, tym razem grzeczniej już bez zrzucania winy na verteza aby odwrócić uwagę. Nie zostałeś postawiony w ramie w ramie z Trynkiewiczem manipulatorze. Zostałeś dodany na sam koniec odcinka dlatego bo Zadbany Wardęga się na Tobie zawiódł, jestes kłamca. Okłamiesz każdego jeśli możesz na tym zyskać. Do samego końca waliłes w chooya i mataczyles dlatego znalazłes sie w odcinku. Do samego końca spiskowałes z ludźmi z którymi nawet nie powinieneś miec kontaktu, zreszta obiecałeś to Wardedze. Nie masz spiny do Wardęgi bo nie masz prawa mieć spiny, człowieku XD cieszysz sie ze kto ma dostać to dostanie? Gdyby tak było to juz dawno pogadałbyś na osobności z Sylwkiem, powtarzam, do samego końca kłamałaś, zreszta Tu na odcinku tez kłamiesz. Błagałes i blagasz swojego bożka aby cie ten syf ominął a Ty cos gadasz o tym ze chcesz aby ten kto ma beknąć beknął za to. Na odcinku sam przyznajesz ze COS wiedziałeś, siedziałeś w branży od kilkunastu lat prawie, wiedziałeś więcej niz ktokolwiek inny. Miałeś zasięgi większe niz ktokolwiek inny. Wardedze czy konopowi tyle czasu zajęło zbieranie tego bo to było ukrywane, dociera do ciebie? Ty miałeś te informacje, szczątkowe czy nie, utrudniałes zdobycie prawdy, na sam koniec dałeś jakies malolatki od rozpijania i pora na csa, tak to wyglada dla normalnego człowieka. Sukanek wyszła na wariatkę bo a) jest niestabilna a te jej story wyglądały jak bełkot przez to rozchwianie i płacz b) była zakochana w stuu c) zaczęła go oskarżać gdy ten poszedł do innej D) ma mniejsze creditsy w tej branży, nie ma takiego zaufania i szacunku. Z lexy podobnie, zamiast brac sprawy w swoje ręce liczyłeś ze jakas Mulata mołczacza to rozwikła? Znałeś stuarta dłużej niz jakies jego pachołkiem. Znaliście sie jako znani twórcy a także byliście z jednego pedo minecraftpwej branży. Znaliście sie z teamspeakow wokoło którzy tak lawirujesz a nikogo temat tych ts nie obchodzi. Dobrze to wiesz typie. Nie szukałeś laski na raz bo byłeś z Madzią i jej nie rzuciłeś po razie? ZAJEBISTY ARGUMENT MORDECZKO. Bo wcale nie mogłeś miec panien na boku. Wcale ozdoba nie mówił ze na yt shore czy nwm jak to gowno sie nazywało pukałeś i inni influ słynna blondyne. Wcale nie było na wykopie postu chyba laski Amadeusza? Jak to podobno błagałes amadiego zeby ręczył za ciebie Madzi ze nie pukales blondyny. Typie Xddd jestes takim farmazonem ze koncze ten post a jestem w połowie materiału. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Jestes mistrzem manipulacji i nie brania konsekwencji na klatę. Pierwsze sekundy filmiku i widać jak zmieniasz narracje. Mówisz ze nic nie wiedziałeś a w ostatnie dni magicznie potrafiłeś ofiary rozpijania ogarniać. Tak, nie jestes pedo. Ale wiedziałeś znacznie więcej od innych i miałeś ogromne możliwości będąc tak wysoko w branży aby to ukrócić. Oba filmiki cie pogrążają człowieku, pokazujesz tym ze serio jestes zakłamany i wykopki nigdy sie nie myliły co do Ciebie. #famemma
Pobierz shelkofy - OSTRZEGAM ŚCIANA TEKSTU:::::::   Boxdel w tym materiale wiemy że nie chodz...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 8
@Gadzinski boxdil wiedział znacznie więcej, nawet na 1 filmie mowi do laski: bo tam cos jeszcze było z autobusem co nie? Juz nawet na 1 filmie chłop sie wywalił i było widać ze wie więcej. Wierzysz w to ze gość co ogarnął w dzisn kilka ofiar youtuberow wiedział tylko tym ze 20 paro latek spotkał sie w restauracji z 15 latka? Zreszta nawet to ze sie z nia spotykał już jest podejrzane.
@shelkofy nadal to nic nie zmienia.

Panie policjancie, bo wie pan co? Ja słyszałem od kolegi, że moj kolega spotkał się w restauracji z nieletnią. Coś tam jeszcze jakiś autobus był coś? Możecie coś z tym zrobić? Niestety ja nie mam świadków

Oprócz bycia grubasem miałby być jeszcze batmanem? ja #!$%@? ludzie. To jest biznes. Myślisz, że ktoś wokół śmierdzącej sprawy z biznesu z chęcią się kręci?
@Gadzinski widać ze nie jestes z tego tagu bo łykasz to co gada boxdel, człowieku sam wardęga podważa to co gada boxdel, opuść ten post albo sam ci to ułatwię. Gdyby boxdel był święty to żadnych filmików by nie było. Boxdel ogarnął świadków w słownie JEDEN DZIEŃ a Ty cos #!$%@? ze świadków nie ma. Boxdel i wardęga byli dobrymi kumplami i wiedział ze bedzie taki film. Juz nieważne czemu nie pisnął
@shelkofy tak zrób sobie tutaj kółko różańcowe. Reddit moment kiedy odmienne zdanie jest grożone usunięciem i blokiem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Się zesrał wykopek xDDDD
WYKOP WAS PRZEJRZAŁ WYKOP JUŻ WIE NIKT NIE ZADZIERA Z WYKOP PE EL

słownie JEDEN DZIEŃ

W SŁOWNIE !!! NIE ROZUMIESZ W SŁOWNIE. J E D N E G O
SŁOWNIE JEDNEGO ŚWIADKA xDD KTÓRY NIC NIE WIEDZIAŁ XDDDDDDD
@Gadzinski spójrz na swój komentarz i powiedz kto sie zesral psie XD wardęga na swoim streamie powiedział ze boxdel swoim filmem jeszcze bardziej sie obciąża. Ale tak tak wykopki kółko różańcowe XD jak widać wardęga tez sie myli konop sie myli. Ja rozumiem ze próbujesz obśmiać mnie i wykopków ale nie tedy droga kasztanie. I nie jeden świadka a kilku, sam boxdel mówił o DZIEWCZYNACH słowni liczba MNOGA. Z fartem dziadku
W przeciwieństwie do Ciebie ja Cię nie zacząłem obrażać na wstępie.

Jestes zwykła pała życiowa

powiedz kto sie zesral psie

kasztanie.

i nadal nie zniżę się do takiego poziomu odklejeńcu.

Wardęga nie wie dokładnie co ma konop i powiedział CYTUJĘ
to MOŻE się źle zestarzeć.
dlatego powiedział, żeby poczekał na materiał Konopa zanim cokolwiek wyda.

i to ogarnianie świadków w jeden dzień - jeżeli chodzi Ci o osoby które mogły mieć jakąkolwiek
Pobierz Gadzinski - W przeciwieństwie do Ciebie ja Cię nie zacząłem obrażać na wstępie. 
 Jes...
źródło: iksde3