Wpis z mikrobloga

#famemma Dziwię się boxdelowi, że nie posłuchał zwyrola i nie poczekał na to co wyjdzie. Chłop strzela na oślep myśląc, że trafi we wszystko co zostanie przedstawione w filmie.
Pierwszy filmik gdzie odgrywał role zbitego psa razem z tym małym szlaufem nie siadł i posypały się negatywne komentarze, więc stwierdził że wróci do bycia luźnym ziomkiem i przejdzie do ofensywy. Jest idiotą, bo pokazuje filmik, gdzie sam się pogrąża i wychodzi z argumentem: takie rozmowy były na porządku dziennym. Gruby durniu, to że coś jest na porządku dziennym, to nie znaczy że jest normalne czy moralne.
Do tego kręci się na tym filmie zwracając się do najróżniejszych kamer robiąc z tego farsę.
Tłuścioch nadal nie rozumie, że już tego nie cofnie, nie wróci do łask fejmu i już poległ.
  • 20
@don-zwierz: Ale boxdel wlasnie doskonale wie co robi. Te firmy torpeduja film konopa a jemu daly czas na swoje materialy. Teraz konop znow musi zmieniac film, bo Julka okazuje sie ze mowila ze ma 16 lat, a Boxdel sie z nia nigdy nie spotkal.

Film konopa bedzie wyrokiem, i mogl byc odebrany inaczej niz teraz. Boxdel nie bez powodu dal oswiadczenia FAME w ten film, tam caly sztab PR dziala.
@dzikop: wiadomo. Przy takich sprawach jest to nie do cofnięcia. Popatrz na świat.
@wieszjo śmiem wątpić, że chłop mający milion wiadomości dziennie, poznając tysiące ludzi, jest w stanie spamiętać wszystko, nie wspominając o tym, że w sprawie boxdela można wywnioskować, że chodzi też o inne kwestie jak wiedza na dany temat, z którą nic nie zrobił. Teraz powiedział, że wiedział tylko o obiadku w restauracji...fagata też poszła podobnym tropem.
@RafDan: jeśli w filmie są zawarte inne argumenty na temat boxdela, to praktycznie nic nie trzeba będzie zmieniać, a tak sugeruje np. zwyrol. Fatalny ruch, jeśli się okaże, że teraz gruby łże jak pies, bo podwójnie mu się oberwie. Wbrew pozorom najlepszy ruch wykonał Dubiel.
a tak sugeruje np. zwyrol.


@don-zwierz: ale on to mowil o pierwszym filmie i mowil ze "moze sie zestarzec zle". a nie ze sie "zle zestarzeje". W tym filmie boxdi ma nowe argumenty jak to ze ta juleczka gadala ze ma 16.
@RafDan: głównym argumentem jest to, że boxdel wiedział i nie powiedział, a na yt czy cda jest trochę filmików, gdzie gruby sam magluje temat pedofila, któremu nie chce niszczyć kariery.
@don-zwierz: no ale jaki jest dowód że wiedział a nie powiedział? Ta julka powiedziała mu ze ma 16 lat i spotkali sie na jedzenie. A po 10 latach sobie przypomniala ze miala 14 i byla ze stu w hotelu mowiac o tym wardedze
@RafDan: wkleiłem ci filmik a ty dalej drążysz i nie wyciągasz wniosków. Wardęga też mówił, że na niego jest więcej materiałów ale ty chcesz już, więcej. Weź się przejdź na świeże powietrze i odetchnij trochę.
@don-zwierz: Ja się Ciebie pytam, żebyś Ty mi przedstawił dowody na ukrywanie pedo przez Boxdela, a nie wklejal jakies filmy z dupy.

Nie masz wlasnego zdania to nie pomawiaj. Wardega mowil ze Kaczynski nie ma afer, tez w to wierzysz?
@RafDan: zastanawiało mnie czemu co jakiś czas przewija się twoja ksywa w negatywnym świetle, a teraz już rozumiem. Ochłoń, odetchnij i przeczytaj moje wpisy (obejrzyj film) jeszcze raz, ewentualnie weź kogoś do pomocy i może to ogarniesz... Trzymam za ciebie kciuki. Elo
@don-zwierz: mnie natomiast nie zastanawia czemu zamiast odpowiedziec na proste pytanie zmieniasz temat i wymyslasz jakies bzdury o ochłonięciu.

Wydaje mi się że to Ty powinieneś zabrać kogoś do pomocy i ochłonąc, skoro na proste pytanie nie potrafisz odpowiedzieć i nie masz własnego zdania które potrafisz poprzez argumentem.

Nazywanie kogos obronca pedo a podajac argument ze trzeba czekac na nastepny film, to fatalnie o Tobie swiadczy.