Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko

Szukam jakiegoś imprezowego RC na techno empatogena, euforyka, jednakże nie zamulajacego. Coś w podobie do dobrych piguł i MDMA, jednakże lekko przy tym spidującego, gdyż efekt #!$%@? w loży z błogim uśmiechem mi nie leży. Dobre do słuchania muzyki. Chciałbym spróbować czegoś nowego; kryształki, piguły i emka z normalnych źródeł tym razem mnie nie interesuje.
Zatem - ktoś zna jakiś produkt z konkretnego sklepu z RC, który spełnia te wymagania? Co warto przetestować o powyższym profilu działania?

Druga kwestia to które forum odnośnie RC polecacie, by tam ewentualnie podrążyc temat?
  • 12
@oppserwatorr co to RC? Szczerze nic mi nie przychodzi na myśl z nowych, innych rzeczy. Ale np polecam suplementacje HCP przez tydzień lub dwa tyg, zero używek przez ten czas, a po tym czasie cukierkowe rzeczy wchodzą jak 'za pierwszym razem-
@Jagoo: Z całym szacunkiem, ale przerobiłem tony dropsów i tonysuplementów do naprawy neuroprzekaźnictwa i powiem jedno- tego się z czasem naprawić już nie da i nigdy nie jest nawet 2 połowie dobrze jak za pierwszym razem. ;)
@AspirantAndrzej: xD

@oppserwatorr

le przerobiłem tony dropsów i tonysuplementów do naprawy neuroprzekaźnictwa i powiem jedno- tego się z czasem naprawić już nie da i nigdy nie jest nawet 2 połowie dobrze jak za pierwszym razem. ;)


Więc pytanie kluczowe i fundamentalne jeśli mamy iść z tym dalej.

Jaką miałeś najdłuższą przerwę od euforyków lub czegoś co wpływa na serotonine?

Oraz jakich supli do regneracji używaleś?

A to czego szukasz do MDA