Wpis z mikrobloga

#ukraina
#wojna
#historiarealna
#zychowicz
#wolski

Od kilku odcinków Zychu sugeruje swoim gościom tezę ze ukraińska ofensywa jest na darmo skoro być może w przyszłym roku będą jakieś negocjacje.
kur$a to może od początku nie powinni się bronić skoro kiedyś tam będą jakieś negocjacje?

Ja wiem ze on specjalnie czasem zadaje infantylne pytania typu " a te drony to co to jest?" mające na celu wyjaśnić różne pojęcia widzom i postawić jego samego w pozycji swojskiego chłopa co próbuje się też sam czegoś dowiedzieć ale od kilku odcinków docieka i wciska te debilną tezę.
co powiedzą rodziny żołnierzy poległychw 2023 jak się dowiedzą ze w 2024 będzie może jakiś rozejm?

To samo co powiedzą rodziny żołnierzy poległych w 2022.

Nosz #!$%@? z Zychu!
  • 14
  • Odpowiedz
ale od kilku odcinków docieka i wciska te debilną tezę.


@last_of_us: On wszędzie wciska swoje debilne tezy. Jak jest cokolwiek o relacjach polsko- niemieckich kiedykolwiek czy cokolwiek o IIWŚ nie może przeboleć, że Polska nie stworzyła polskiego wehrmachtu i nie współpracowała z Niemcami od Iwś czy później. Może to prawda, a może nie- bo Niemcy wykorzystywali również swoich sojuszników i to tylko takie gdybanie bez sensu.
  • Odpowiedz
@last_of_us: Ukraina próbuje odbić tereny zajęte przez ruskich, ale ewidentnie im to się nie udaje, Zachód musiałby wysłać im kilka razy więcej sprzętu, aby cokolwiek zdziałać na froncie, ale tego sprzętu nie ma i nie będzie w takiej ilości. To tylko kwestia czasu gdy Ukraina zostanie zmuszona do negocjacji.
  • Odpowiedz
Od kilku odcinków Zychu sugeruje swoim gościom tezę ze ukraińska ofensywa jest na darmo skoro być może w przyszłym roku będą jakieś negocjacje.


@last_of_us: I ma racje, bo takie pytania będą zadawane jeżeli wojna zakończy się obecnym stanem posiadania. Jeżeli w przyszłym roku dalej będzie impas, a wojna zakończy się przy stole negocjacyjnym, to cała masa osób zada pytanie "To w takim razie, dlaczego mój syn, ojciec, wujek, brat zginął, skoro
  • Odpowiedz
  • 1
@Szinako:
taki sam fikołek jak twoje wyjaśnienia i Zycha.
Skoro nie trzeba było walczyć to czym różni się ofiara z ludzi poniesiona przez Ukrainę we wrześniu '22 od tej we wrześniu' 23
Toć Rosja jest niepokonana i wszytko to marność nad marnościami.
Ponco wgl obrona od początku była?

walki trwają, jak ktoś łyka wyłącznie sukcesy Ukrainy lansowane w mediach to już jego wina, obie strony wykrawiaja się w podobnym stopniu z
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@dziacha:
Oczywiście ze tak będzie, ja jak każdy inny europejczyk nie mam zamiaru rezygnować z najnowszego ajfona, wczasów, samochodu i ciepła w domu tylko dla tego ze jakiś rusek morduje ukrincow, smutna prawda.
dadzą co mogą a potem będzie nacisk na negocjacje.
jednak gdy próbuje sobie odpowiedzieć na pytanie czy pozycja Ukrainy przy negocjacji będzie słabsza czy silniejsza dzięki ciągłym atakom na ruskich to odpowiedź jest tylko jedna.
Nie dyskredytował bym
  • Odpowiedz
@Szinako:

Do negocjacji trzeba dwojga, Rosja nie chce negocjować - Amerykanie kilka dni temu.

Rosja won z Ukrainy - Indie kilka tygodni temu na konferencji pokojowej w Arabii Saudyjskiej, gdzie nikt nie zaprosił Rosji, bo wszyscy, poza Chinami, mają jej dosyć.
  • Odpowiedz