Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Patrzę na Was z boku jak się rozpędzacie z naśmiewaniem się z Kornelii, jak idziecie za stadem, jak wasz hejt jest coraz większy. Niesmaczne to. Niczym się już od roszka nie różnicie i jego ferajny. Dorośli ludzie. A feee
  • 11
  • Odpowiedz
@mykawz300, @MalaLu rozumiem że to skutek jej zagrywek do wykopków, ale faktycznie dajcie już jej spokój ona nie jest silna jak Lucja. Jest wredna, zakłamana, plotkara- bardziej nie podoba mi się jej zachowanie. Ale tak szczerze jak widziałam jej figurę nad basenem i na radce to w sumie niczego sobie (oczywiście na tle "chudzielców jak Malu będzie wyglądać na większą) ładne piersi ładna pupa biodra ona nawet jakby miała płaski brzuch.
  • Odpowiedz
@MalaLu: nie pisałam do Ciebie jako grycanki tylko zaznaczyłam Cie w poście który napisałaś który poniekąd rozumiem. W odpowiedzi zwracałam.sie do Grycanki bo ona czyta wykopa
  • Odpowiedz
@Bumelante: dokładnie bo jakby miała fajny charakter to byśmy doceniali to ze jest atrakcyjna ( napewno dla niektórych ludzi jest mega atrakcyjna z ciała a z twarzy no kto tam co lubi). Niech wie że jest ładna zdrowa dziewczyna ale #!$%@?**
  • Odpowiedz
  • 1
@Amber_Waves: Mnie też chodzi o to rozkręcenie I brak umiaru w ciśnięciu po kimś o nakręcającej się spirali. Można pożartować, wypunktować, jakiś dobry mem zrobić od tego jest wykop, ale nie bawmy się w bycie roszkami i jego bezmózgą świtą.
  • Odpowiedz