Wpis z mikrobloga

Nie oglądałem wcześniej ani #famemma ani jutubowych influencerów. Dopiero po zainteresowaniu się sprawą rządu, zaciekawiłem się tym ostatnim skandalem #pandoragate i z ciekawości podczas wyczekiwania nowego materiału wszedłem na profil #konopsky
On ma tam taki film opublikowany rok temu (już sam wstęp przywołuje grozę skojarzenia w zestawieniu z aktualnymi dramami) https://www.youtube.com/watch?v=1Rr9SuEHRWc

#wnioski
Oni się tam wszyscy ci influencery wzajemnie od dłuższego czasu #!$%@?ą. Przypomina to gry każdy na każdego, gdzie czasami tworzy się sojusze, żeby dojechać innego. Są przegrani i zwycięzcy, mogą być mniej lub bardziej zadowoleni, bo na tym tworzą swoją popularność, zwiększają zasięgi. Widzowie jednego idą pooglądać drugiego, jedni stają się kibicami tego, drudzy tamtego - psychologia jak z klubami piłkarskimi, kibolami, ustawkami itd. Finalnie są sobie wdzięczni, a niektórzy ci przegrani nie wytrzymują psychicznie.

Ta ostatnia #afera ze #stuu #dubiel #boxdon i resztą jest szczególnie okrutna wiadomo dlaczego...

Jest to przerażające i zmiany są konieczne.
costom - Nie oglądałem wcześniej ani #famemma ani jutubowych influencerów. Dopiero po...
  • 3
@ziko100: chyba nie doczytałeś, ale napisałem, że ta ostatnia afera jest szczególnie okrutna i nie porównuję jej do żadnej innej. To jest kompletnie chore środowisko, skażone. Youtube jest zbyt potężnym medium i chyba na prawdę potrzebne jest jakieś rozwiązanie typu licencja lub coś podobnego...