Wpis z mikrobloga

świat jest okrutny jednak xD backstone w tym momencie płacze, a swe krokodyle lzy upublicznia na instagramie. żegna się z fame mma z bólem i żalem. upada 99% jego ego, wszyscy sponsorzy i współpracownicy się odwracają

w tym samym czasie Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara piją chłodną wódkę i śmieją się pod nosem jak ten dureń backstone sam siebie wyeliminował z interesu.

#famemma
  • 11
@filixcastellano: trzeba serio mieć malutkie pojęcie o świecie żeby myśleć że Fame jest na rękę to co się dzieje i pozbycie się Boxdela dla kilku % udziałów. Boxdel robił ogromną robotę dla fejm będąc de facto jego twarzą, osoba która miała dostęp do wszystkich influ. Był ten cymbałem ale jego wkład był ogromny dużo większy niż Biseksa
@filixcastellano: szczerze to nie wiem czy się tak cieszą. Ta cała afera wizerunkowo rykoszetem uderza w świat frikfajt. Jestem na 99% przekonany że Adamek sie wycofa, inni ugrzecznieni sportowcy spoza tego świata również, a służby zaczną się dużo dokładniej przyglądać temu co się na takich wydarzeniach dzieje.
@filixcastellano: teoretycznie i praktycznie to boxdel i gola byli twarzami tej "federacji". rozpara i pasternak wyłożyli tylko hajs i cyrk z małpkami się kręcił. teraz jak #!$%@? boxtona to gola może nie wziąć ciężaru poddymiania na swoje barki ( ͡° ͜ʖ ͡°)