Wpis z mikrobloga

#vape #epapierosy

Palił ktoś volish view 2? Mam to gówno nowe, olejek do tego od vuse borowka 12 nikotyny i smakuje jak gówno. Dym gryzie w jezyk i gardło, a wcześniej paliłem jednorazowki od aroma King to bez porównania. Dym "gładki ", bardziej kłębiasty i poprostu smaczne. O co to chodzi? Ten sprzęt to gówno czy olejek gówniany? Czy jedno i drugie?
  • 16
  • Odpowiedz
@Voilaszek: No przeboleć najlepiej ale i tak jak olejek dobry a sprzęt #!$%@? to całość nie będzie dobra, jak najszybciej zmienić sprzęt na coś normalnego jak oxva xlim pro, vaporesso eco nano czy znany i lubiany xros 3.
  • Odpowiedz
@Voilaszek: Większość sklepów sprzedaje tylko z wysyłką do sklepów stacjonarnych, ale wczoraj wieczorem zamówiłem Vaporesso Luxe XR Max z alienstore.pl z przesyłką w weekend. Xros'a 3 nie mają w ofercie, ale jeżeli chcesz, to mogę dać znać jak wszystko dotrze bez problemów (chyba, że nie dotrze ¯\(ツ)/¯, ale z tego co sprawdzałem to wiele osób tam kupowało i nie było problemów).
  • Odpowiedz
@Voilaszek: Ja się nie znam. Kupiłem ostatnio kilka jednorazówek i mi się spodobało, ale ani to ekonomiczne, ani ekologiczne, a na dokładkę zazwyczaj 20mg/ml nikotyny, a wolałbym coś słabszego, więc trochę poszukałem (reddit i parę recenzji) i zdecydowałem się na ten model, bo uchodzi za jeden z najlepszych. Ma nakładki DTL (grzałka 0.2 Om) i DTL (grzałka 0.4 Om) w komplecie i od razu dokupiłem też 2 nakładki MTL i grzałki
  • Odpowiedz
@Voilaszek: Wszystko dziś dotarło, sklep jest ok.
Natomiast mam niestety dokładnie ten sam problem co ty. Kupiłem na próbę Vuse Iced Rasberry 12mg/ml i Vuse Forest Blueberry 6mg/ml i oba smakują jak gówno. Wlałem Iced Rasberry do poda RDL z grzałką 0.4om. A Forest Blueberry do DTL 0.2om, MTL 0.6om i MTL 0.8om i większej różnicy (w smaku, bo w ilości dymu/pary różnice są ogromne) nie widzę.
Największym problemem są chyba
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Przetestowałem jeden (nie pamiętam jaki smak) i był na pewno zdecydowanie lepszy niż Vuse (wszystko co testowałem było lepsze niż to badziewie od Vuse), ale to nie było do końca to czego oczekiwałem. Kupiłem też 2 longfille Arma Kinga (nie mam teraz jak sprawdzić, ale bodajże Blueberry Ice i Lychee Ice), ale średnio mi podeszły - bardzo słaby Ice (rozrobiłem tylko po 1ml na próbę i na razie leżą w
  • Odpowiedz