Wpis z mikrobloga

@VirtualSlimShady:
Przecież krypto umarło ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak poważnie to jest głęboka bessa, wykopki zaczną się interesować i wchodzić jak będziemy się zbliżać do ATH, a wychodzić i narzekać jak znowu wszystko spadnie o 80-90% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@killer87: ja przyznam się, że też od dawna tylko sprawdzam wykresy i bez emocji. Emocje bym miał jakby BTC był >30k$. Czym ta bessa jest spowodowana? Jakieś szanse, że coś ruszy w najbliższej przyszłości są?
  • Odpowiedz
@VirtualSlimShady:
Jest dużo czynników. Przede wszystkim zmiana stóp procentowych w USA, zacieśnianie polityki pieniężnej i walka z inflacją. Kapitał jest ściągany z rynków, więc jest go mniej. W dodatku oprocentowanie obligacji skarbowych rośnie i inwestycja w DeFi nie jest już tak atrakcyjna. Jak masz 4-5-6% albo i więcej na bezpiecznych obligacjach skarbowych, a 3-4-5 na bardziej ryzykownych stablecoinach to wiadomo, że będziesz wyciągał kasę i ładował w obligacje. Kolejnymi czynnikami jest
  • Odpowiedz
@VirtualSlimShady: kupowałem po 5k jak i po 55k więc jestem jakoś tak na + na samym btc. Powinno być jeszcze poniżej 20k może przed halvingiem lub po a potem jedna wielka niewiadoma. Ja zakładam że przez najbliższe 5 lat nie zobaczymy nowego ATH. Inne krypto to SCAM i nie dotykam.
  • Odpowiedz
@VirtualSlimShady: ech, na bullrunie można było ustawić tylko aktywne albo gorąca, teraz czasem cały dzień nic sie nie pojawia.

Świetny wskaźnik, szczególnie jak te nieliczne wpisy przewidują kolejne spadki / koniec krypto/ nie przebicie ATH przez lata( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Powinno być jeszcze poniżej 20k może przed halvingiem lub po a potem jedna wielka niewiadoma. Ja zakładam że przez najbliższe 5 lat nie zobaczymy nowego ATH.


@plaisant: Ja już wyczytałem na tagu, że wprowadzenie ETF na btc nie będzie miało żadnego wpływu na cene.
Teoretycznie jest to możliwe o ile zainteresowanie ETFem będzie wynosić 0 słownie zero, Blackrock napewno nie przeprowadził badania rynku i nikt tego nie kupi xD

Jakiś wykopowy
  • Odpowiedz
@VirtualSlimShady: Jak zacznie się pompa, ludzie pochwalą się zyskami to inni skuszeni tym, ze nie jest za późno znowu wbija pytając o giełdę i portfel ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w co długoterminowo wrzucić
  • Odpowiedz
@grzyboslaw: @VirtualSlimShady W poprzednich też tak było przed hossa cisza, w trakcie gdy już znacząco urośnie to tag się rozkręca
Teraz w kółko te same osoby piszą i raczej nic ciekawego, a o niczym innym niż btc tu nie porozmawiasz ¯\(ツ)/¯więc inni użytkownicy raczej dają sobie spokoj , niestety ale w trakcie bessy tag jest martwy.

Lepiej Reddit w tym czasie bo tam społeczność jest dużo większa i aktywna.
  • Odpowiedz