Wpis z mikrobloga

@Lorysa7: już był afery zw. z prysznicem - np. ta odklejona mieszkająca w Lądku sobie uroiła, że ten głupawy (chyba ten co przeżył coś ciężkiego) się dotykał na nią patrząc i że ją molestuje.

Dla jakiejś poprawności dali na strefy intymne mleczne szkło/nalepkę, a program taki ma to do siebie, że praktycznie wszędzie są kamery. Aż dziwne, że nie ma żadnych nagrywek z toalet, jak w Hotel Paradise.
Jak się zgłasza
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Ka123 Rozumiem, zasłanianie kamery pewnie nie jest dozwolone. Tylko uważam, że kamera która łapie kadr prysznica nie jest potrzebna. We wcześniejszych edycjach tego nie było więc czemu w tej jest
  • Odpowiedz
@Lorysa7: tzn. nie widziałem odcinka, więc może teraz jest jakaś kamera do środka kabiny. Bo na sam prysznic od zewnątrz była we wcześniejszych tak jak powyżej wspomniałem.
  • Odpowiedz
@Lorysa7: a co do potrzebności, to równie dobrze można powiedzieć, że w kryjówce nie jest potrzebna. W HP są nawet w kamerach, bo tam np. laski często plotkują w trakcie sikania i puszczają, jak coś ciekawego dla montażu mówią.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ka123 Jak najbardziej, najlepsze ploteczki są w łazienkach :) Może być kamera tylko po co z kadrem na prysznic. W kryjówce są zazwyczaj dwie osoby i jest jakaś interakcja, rozmowy itp. a pod prysznicem raczej są sami więc po co nagrywać to jak ktoś się myje.
  • Odpowiedz
@Lorysa7: mogą też być sami we dwoje. Lub we troje.

Także - ponownie - jeśli jest pod kątem, żeby sobie popatrzeć, to nie jest to potrzebne, jeśli z boku przez co intywmne miejsca są za mleczoną szybą, to imo spoko.

Np. w Love is Blind US obecnym były ujęcia na prysznic, jak się razem myją etc., - szyba było normalna chyba, ale i tak było widać tylko kształty z grubsza.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ka123 jest właśnie pod kątem, w tv tego nie pokazują ale jednak kamera nagrywa non stop więc ktoś z produkcji to ogląda, wydaje mi się że wystarczyłoby samo nagranie dźwięku jakby ktoś tam rozmawiał czy robił coś innego xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ka123 A to ustawki były ... kwiaty, szampan, świeczki. wchodzili tam w strojach kąpielowych. Mi chodzi i ten kawałek prywatności nawet w takim programie, żeby na spokojnie się umyć bez gapiów z produkcji
  • Odpowiedz