Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk dolaczyliscie cover letter do swojej aplikacji o obywatelstwo? Co w nim pisaliscie?
Wydaje mi sie, ze moja aplikacja jest jansa i klarowna. Kazdy tytul pliku ma napisane czym jest i daty ktorych dotyczy. Daty wyjazdow wzialem z SARu bo o dziwo bylo tam wszystko jak nalezy. Dziwne tylko torche ze aplikacja nie pytala mnie o poprzednie zatrudnienie a jedynie o obecne? Nie bylo tez pytania o to czy bylem 5 lat temu fizycznie w #uk ale to jest proste do wydedukowania z moich nieobecosci.
#obywatelstwobrytyjskie
  • 8
  • Odpowiedz
@constancel: Tez bede robil teraz obywatelstwo, W cover letter tylko wspomne ze dni z niektorych wyjazdow z/do UK moga sie roznic o +- 1 dzien.
  • Odpowiedz
  • 1
@Varin: Subject Access Request, skladasz online do home office (wygoogluj: request personal information held in the borders, immigration and citizenship system). HO odesle ci kopie dokumentacji o tobie w tym wykaz lotow z datami i miejscami
  • Odpowiedz
@constancel: to jest wspaniała nowina! Dziękuje za to info. Już miałem przed oczami sprawdzanie całej skrzynki Google w poszukiwaniu "itinerary" i tympodobnych wiadomości.
  • Odpowiedz
@constancel: ja w CL wyjasnialem:
- skad mam stemple w paszporcie, bo moga sie o to przyczepc jak nie jest w wyjazdach (weekend na ukrainie)
- dlaczego pracuje w jednej firmie od 6 lat a payslipy zmieniaja nazwe pracodawcy (rebranding i poprzednie nazwy)
- dopisalem reszte wyjazdow z UK (bo sie nie zmiescily w oficjalnym dokumencie; tam jest malo miejsca)
- napisalem jakie dokumenty wyslalem zeby uznali mi rezydencje i dlaczego
  • Odpowiedz