Wpis z mikrobloga

@10129: Tak, masz w pelni racje - dlatego napisalem, ze zaluje, ze tak pochopnie opisalem V2, bo jest sprzeczne. Chcialem to edytowac, ale niestety uposledzenie wykopu (minal czas.) W kazdym razie drugi post jest prawdziwy, czyli V2 jest bardziej feministyczna i antoimem polskiej rodziny - nie obchodzi ja w zasadzie az tak potomstwo, a to jak oceniaja ja inni i jej profile na social mediach (reasumnujac bardzo dba o 'swoja opinie
@Propagidator: Obydwie nie istnieją.
Nr 1 wcale nie jest nieśmiałą introwertyczką, która odurza się tylko z przymusu, a nr 2 wcale nie wie czego chce od życia i nie można z nią pogadać na wszystkie tematy.
Nr 1 będzie się po prostu częściej pruć po squotach, mieszkaniach i raveach, a nr 2 po kiblach, apartamentach i klubach. Nr 1 zdradzi z dilerem za prochy, a nr 2 z bananem na imprezie
@Propagidator:

dalej uwazasz, ze V2 jest optymalna opcja?

ale ja nigdy nie pisałem którą opcję uważam za optymalną.

nie wiem co jest optymalne ogólnie, co ja bym wolał(jakbym nie było opcji żadna) pozostaje takie samo. pierwsza bo:
*mam ciągoty do kobiet które maja coś nie tak z głową
*bywałem sam uzależniony od benzodiazepin więc nadużywanie substancji psychoaktywnych mnie jakoś nie razi mocno samo w sobie.
*mam w większości lękowy styl przywiązywania
@Eteres: Wszystko jest autentyczne i dorażnie opisane, poza kilkoma kwestiami w V2, których niestety już nie mogłem dodać, bo #!$%@? czas wykopkowy.

@10129 No i super, dzięki za opinie. I tak na marginesie jak już piszemy wyobraż sobie ile miałby ćpun-facet z inendtycznymi cehcami vs pewny siebie facior, Daje coś do myślenia?> :) Takki męski ćpun od razu zostałby zbesztany, zmieszany z blotem, a co nawet mówić o selekcji - a
ile miałby ćpun-facet z inendtycznymi cehcami vs pewny siebie facior

pewnie dużo mniej. 'alterantywki' pewnie by potencjalnie były głównymi chętnymi na kogoś 'szalonego / do wspólnego brania czasem', ale.. osoba nr1 wcale nie jest typem do ćpania do rana w klubie/na woodstocku -> więc tu raczej osobnikiem pożądanym by był ktoś pewny siebie, odważny i lubiącym narko a nie ktoś zagłuszający ból istnienia depresantami samotnie.

nie znam się, ale tak mi się
@Propagidator

Nie jestem ignorantem. Wręcz przeciwnie.

20% mężczyzn jest samotnych. A ja znam inteligentne dziewczyny bez wielu partnerów, średnie, ładne i bardzo ładne. Skoro kobiet w Polsce jest więcej to wychodzi na to, że samotnych kobiet jest 25%.

Samotność wynika z wielu kwestii, przedewszystkim.braku pewności siebie. Ale to nie znaczy, że trzeba brać co popadnie.
@Propagidator: poważnie umoczyłaś blackpilla jakąś aferą youtuberów która absolutnie nie ma niczego wspólnego z blackpillem?

To tak jakbyś umoczyła socjalizm, ponieważ hitler był socjalistą, a więc musi on prowadzić do nazizmu i w związku z tym powinien zostać zakazany. Oddaj 800+ itp.
Takie Twoje rozumowanie.

To, że jakieś zjawiska/poglądy mogą ze sobą razem współwystępować nie oznacza, że są ze sobą nierozłącznie związane.