Wpis z mikrobloga

@semperfidelis: Co? Sam widziałem kilka profili które się "wyczyściły" ze złych opinii do zero. Tutaj nagle zostały same 5 (wcześniej średnia 3), a 4 nowe dodane w odstępie dwóch dni. https://www.znanylekarz.pl/maciej-swiat/neurolog/zory

W takim razie wszystko podeszło pod obrażanie(?), a oczywiście osoby komentujące nie dostają żadnego info więc nie mogą się odwołać :)
Bardzo ciężko też zamieścić opinie, nie można w żaden sposób napisać że lekarz był niemiły bo to naruszenie...
nie
@DeringeR: Dziwna sprawa, że dotychczas, mimo tylu oskarżeń o manipulacje, nikt jej nie udowodnił. Zawsze wygląda to tak, jak w twoim wpisie - tu było to i tamto, a teraz nie ma. Nie ma dowodów, nikt nie jest w stanie wskazać jakichkolwiek screenów pokazujących zmiany, a to przecież jest dość proste - zrobić zrzuty kilkudziesięci-kilkuset lekarzy z gorszymi opiniami i monitorować. Gdyby ktokolwiek to potwierdził to przecież platforma miałaby przesrane i
Rozumiem, mówię o moich obserwacjach. Z drugiej strony ewidentnie widać wysyp fejkowych opinii.
Myślę że portal zawsze się wykręci tym że opinie naruszały regulamin więc może je usuwać - zwłaszcza że stare opinie nie zostały by dziś dodane bo...
"Pacjent może napisać co tylko chce" - tutaj napisałem też jak to z mojej strony wygląda, jest bardzo silna cenzura.

Jeśli wykupiłeś abonament a tak się odnieśli to dziwne...
aha - portal zarabia
@DeringeR: Znany Lekarz w środowisku lekarzy ma bardzo negatywne opinie. Ale... środowisko lekarzy istnieje tylko z nazwy :) Wszyscy marudzą, ale i tak płacą horrendalne stawki, które co rusz się zmieniają. Co chwilę musisz kupować wyższy abonament, bo ci z wyższym są bardziej promowani w wyszukiwaniach. Teraz na topie jest abonament za prawie 700zł/mc. A tak naprawdę dostajesz całe g....
Warto jednak go mieć, bo pacjenci szukają o tobie opinii, a