Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Cholera, fajnie ze te Mostowiaki jadą Szczochowi na pełnej, szacun, ale nie maja teraz zbyt dużo sojuszników na których w razie co mogą liczyć, a Szczoch ma sporo. No bo podliczmy to, Szczoch ma swoje wierne adoratorki Mongołke, Grycanke i Wiochę, które może łatwo urobić przeciwko Marvinom. Mamy nowego Wojtka, który jeszcze nie wiadomo gdzie stoi, ale mam wrażenie, że zrobi co uzna dla siebie za korzystne. Mamy Oliwkę, która widać ze kuma, ale nie sadze żeby chciała iść z kimś na noże. Mamy Kukiza, który przyjechał się poopalać. Mamy Patryka, który ostatnio tylko się tam depresyjnie snuje. Jedyna osoba która ma motywacje żeby otwarcie poprzeć Mostowiakow to Jaca, bo mu laluś tez już gra na nerwach. Szkoda ze się nie odpalili za czasów Łucji i Wiki Prawniczki. Zaczynam się o nich niepokoić, bo to moim zdaniem najsilniejsza para w hotelu ever i szkoda by było gdyby odpadli przez kruche ego Szczocha.
  • 11
  • Odpowiedz
@cieciorka-z-bajorka: no niebezpiecznie,ale jeśli produkcja nie namiesza to ciężko ich wyrzucić. Marvin nie jest jakaś melepeta żeby nie wygrywać konkurencji ( a zepnie jaja). Wątpię żeby Tori taka przyjacioleczka ich podkopała ( wyrzuciłaby miłość programowa- ona zbiera sojuszników). Z Wojtkiem problem bo jak będzie w parze z Grycanka to jak że srochem chyba że ma ją gdzieś jest inteligentny i ją odpuli w razie co. Ciekawi mnie rozmowa z Malu, kto
  • Odpowiedz
Ale słaba edycja wtedy. Chociaż 1 naprawdę miłosna para ( bo sorry mongolica I Krzysiur to nieee).A edycja bez big love słabe słabe. Chyba że wróci Szambina i jeb z imunitetem do Mostowiaka a Mostowiak za Malu I bym był ekipa srocha zostaje
  • Odpowiedz
@sweetnsour: mamy informacje ze jeszcze ktoś nowy się pojawi? Czy co same powroty i w sumie z powrotów 3 osoby mogą wrócić Dżus, Szambina i Krzysiur i koniec edycji
  • Odpowiedz
@Ela29 jesli tak faktycznie bedzie to chyba bedzie wisienka na torcie toksycznosci tej edycji. Zamiast wprowadzac jakas swiezosc w postaci nowych, to beda mielic te same gnidy w kolko
  • Odpowiedz
@sweetnsour: właśnie nie mam pojęcia czy ktoś wejdzie nowy wydaje mi się że czytałam tutaj że to już koniec. A tak realnie kogo można przywrócić tylko te osoby no może jeszcze Ala (Lucja wątpię, Michał to wątpię by go chcieli Szymon tak samo nic nie wniósł, wiki to już pewnie na terapii). Ale strasznie mało by było tych wejść
  • Odpowiedz