Wpis z mikrobloga

via Android
  • 17
@Shirosan15 dzisiaj nie czytalem mass mediów, a właśnie widzę, ze onet juz smaży temat. Faktycznie dzisiaj roznosila to pani z lokalnego oddzialu poczty polskiej. "Niemiecki" onet nie klamal :)
  • Odpowiedz
@neon71 a wiesz że „ofsiak” sfinansował swoje bilbordy agitujący jedyną „słuszną” opozycję? Za nasze pieniądze wrzucone do puszek by pomagać dzieciom i starszym?
  • Odpowiedz
@neon71 ale to też jest sfinansowane z fundacji do której każdy wrzuca pieniądze z własnej woli.
Gdyby obie te instytucje charytatywne ogłosiły że część pieniędzy zostanie przeznaczone na agitację polityczną to nie byłyby już hojnie obdarowywane.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Qql3l3 no i jesli to jest prawda, to mam nadzieję, ze potencjalni darczyńcy w kolejnych latach będą to pamiętać. Swoją drogą zarzuć proof, chętnie przejrzę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Qql3l3 jesli by pojsc dalej i porownac pis do sepsy to... tak xD Btw od wospu nie dostalem takiej gownianej instrukcji dla starcow pt "jak glosowac w referendum" :)
  • Odpowiedz
@neon71: też przed referendum brexitowym odwiedziałem w Anglii swojego brata, który wówczas tam mieszkał. Pamiętam, że przez dziurę w drzwiach wrzucali jednostronicowe ulotki, które wyglądały mniej więcej tak jak w załączniku.

Dopiero ze dwa dni temu, po okładce do rzeczy i komentarzu mojego kolegi, dotarło że to referendum może być swobodnie wykorzystane przez PiS do PolExitu. Kampania promocyjna z pewnością niczym się nie różni od tej na Wyspach.
zlekkapoirytowany - @neon71: też przed referendum brexitowym odwiedziałem w Anglii sw...

źródło: 2016-06-brexit-leave-deception2

Pobierz
  • Odpowiedz
@neon71: mój komentarz nie był przecież pochwalny. Brexit był, tak samo jak wyjście Polski z Unii, inspirowany przez Rosję.

Co do stanu GB to nie wiem. Ciągle sprzeczne informacje do mnie docierają, a nie jestem aż tak zainteresowany tym tematem, żeby na głębszy research poświęcać czas

Poza tym, kiedy mówimy o wielomilionowych państwach i tysiącach stron ustaw, umów, traktatów itd., to rzeczowe podsumowanie tak ważnych decyzji politycznych można będzie obiektywnie ocenić
  • Odpowiedz