Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niebieski, 25 lvl here. Chyba jestem #homo, ale nie wiem w jaki sposób przekazać to mój #rozowypasek. Kocham ją, na pewno darzę ją jakimś uczuciem. Ale oprócz #dominacja nic innego mnie nie kręci. Nie uprawiam z nią #seks bo damskie narządy mnie po prostu brzydzą. W ogóle zastanawia mnie, jak coś takiego jak cycki czy pochwa może podniecać. Czuję się jak taki typowy #incel po drugiej stronie lustra, bo nie mogę spełniać się seksualnie mimo tego, że z wyrywaniem loszek nie mam najmniejszeg problemu, a w związku jestem już dość długo. Pare dziewczyn nawet chyba skrzywdziłem, bo myślały, że ten problem z seksem to ich wina i ich wyglądu…Kocham swoją dziewczynę, naprawdę, ale nie umiem się podniecić w łóżku i zawsze dochodzi do pomagania sobie ręką. Nawet na gejowskich serialach jak SKAM się wzruszam bardziej xd Nawet nie lubię jak ona to robi, muszę to sam robić…Nie wiem szczerze czy iść do #seksuolog czy jej to powiedzieć…Serio, nie wiem co robić… Boję się, że będzie miała mi to za złe, a jednocześnie, sam nie jestem pewien swojej orientacji. #przegryw #pomocy #wyznanie #lgbt



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: temat jest prosty, jeśli czujesz pociąg do mężczyzn, a do kobiet nie. To jesteś gejem.

Jeśli czujesz przy tym minimalny pociąg do kobiet to jesteś Bi z większym odchyleniem w stronę mężczyzn
  • Odpowiedz
gdzie Rzym a gdzie Krym


@johnkashtan: przegryw nie polega tylko na braku kobiety. Ja rucham ale i tak jestem przegrywem biorąc pod uwagę potencjał i możliwości jakie zmarnowałem w życiu
  • Odpowiedz
@ShineLow: Ale typ nie ma żadnego problemu (gdyby nie był baitem), jak się kogoś kocha to jest się wobec niego szczerym. Jak ma zamiar kręcić i żyć w kłamstwie to #!$%@? z nim, róbta co chceta. Ale jak się przełamie to z łatwością znajdzie chłopaka więc tu jest żaden przegryw, tu jest prosty wybór między cukierkową ale wciąż #!$%@?ą, a wolnością a do niej ma tylko jeden krok niczym zerwanie plastra
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Chyba jestem #homo, ale nie wiem w jaki sposób przekazać to mój #rozowypasek.


Wprost. Przecież masz 25 lat.

Kocham ją, na pewno darzę ją jakimś uczuciem.


Właśnie dlatego jej powiedz

Nie uprawiam z nią #seks bo damskie narządy mnie po prostu brzydzą. W ogóle zastanawia mnie, jak coś takiego jak cycki czy pochwa może podniecać.


Jesteś w związku z laską brzydząc się nią? Tylko po co.

Nawet na gejowskich
  • Odpowiedz