Wpis z mikrobloga

Z racji, że jestem już parę miesięcy od rozstania to postanowiłem pierwszy raz w życiu założyć Tinder XDD
I po 3min już mam 9 lajków a na wikop piszą, że nic nie mają ludzie od tygodni wtf a ja nawet profilu nie zdążyłem uzupełnić.
Czy to jakieś fake like aby na początku dać nadzieje czy w sumie nie mam aż tak paskudnego ryja? Obiektywnie jestem imo 6.5 może max 7 na 10 i szczupły a wzrost 183. Chyba zbyt przesiąknąłem wykopem przez ostatnie msc i ludzie tutaj grubo przesadzają
#tinder #zwiazki #gownowpis
  • 10
@Blueweb: Tak tak, mam świadomość, że to się liczy ale piszę o lajkach na podstawie opinii ludzi z tego portalu bo od czasu do czasu lubiłem do kawy sobie przejrzeć tag tinder aby się czasami pośmiać xd I zazwyczaj były żale, że mają Tindera od X czasu i tylko 5-10 polubień
@Jack47: Pocieszasz się, że masz lepszą sytuację od innych, czy żalisz, że nie potrafisz zrozumieć tych co mają mniej? Ty masz tyle lajków. Ktoś inny ma mniej. Ktoś inny więcej. Jak jesteś naprawdę nieatrakcyjny to masz jedno polubienie na kilka tygodni, a parę na kilka miesięcy. Najwyraźniej taki nie jesteś. Proste jak budowa cepa.
@Jack47: o widzisz wkrótce też mogę być na Twoim miejscu. Nigdy w życiu Tindera nie miałem, a po skończonych studiach to w sumie nie wiem jak za podryw się brać xDDD Miałem trochę partnerek, a sam jestem ledwo przed 30. I tak się zastanawiam, czy warto w ogóle się za to brać, czy dalej stawiać na real tak jak mi wychodziło zwykle.
@Jack47: Ja mam pewnie już z 1000 lajkow (99+ miałem po 2 dniach, zakres 22-28 lat, do 20km), co z tego?
2 lata temu same do mnie pisały i dało się z kimś od razu umówić, teraz tam siedzą same księżniczki, a mi się nie chce juz pajacować xD