Wpis z mikrobloga

"21:30 Ide do wanny i sie juz poloze. Cos zle sie czuje od rana. Jakbys nie zrobil wszystkiego dzisiaj to jutro mamy 2 godziny to to ogarniemy. Dobranoc :)"

Nigdy więcej brania tępych #!$%@? do projektu, które na 12 godzin przed terminem oddania pracy powiadamiają mnie, że nie zrobiły swojej części, zrzucają wszystko na mnie i im się #!$%@? wydaje, że to można na dwugodzinnym okienku dokończyć. I weź tu człowieku bądź spokojny i nie strzel jej w pysk, jak ją jutro spotkasz na uczelni. Tzn kobiet się nie bije, to taka metafora, ale motyla noga, poziom irytacji over 9000. I uj strzelił oglądanie serialu, zrobiłem swoją część, zrobię i jej, bo 3 dni to było za mało, żeby to ogarnąć, trzeba mi wieczorem wysłać smsa, że się palcem nie kiwnęło i żebym zrobił to za nią.

Laura ty kretynko, #!$%@? z tych studiów, bo się WYBITNIE nie nadajesz.

#gorzkiezale #spam #nieodpisujcienawet
  • 23
@simsoniak: Problem w tym, że ona zrobiła 'wstęp' (jeszcze nie wiem co to znaczy, ale pewnie się okaże, że pół strony A4 tekstu, co by było szczytem jej możliwości'. A będziemy robić na jej laptopie, więc nie przejdzie.

@bardzospokojnyczlowiek: Z analizy finansowej, co za różnica jaki, projekt to projekt, na #!$%@? drążysz temat :P

@maqs7: No ja już mam nauczkę, żeby uważniej dobierać ludzi do pary, bo się sparzyłem.
@sklaffe: Drugi rok, gdzie jest teraz Twój bóg?:D I jakich #!$%@? rozwiązań, mógłbym zrobić to wszystko samemu i jej jutro zameldować, że #!$%@? z projektu i płaci 5 stów za waruna. A mogę jutro na szybkości zrobić to z nią, dostać 3 i się na to #!$%@?ć.

@simsoniak: Nie mam na to siły, już i tak miałem iść spać. A ona już śpi, nieświadoma tego, że przez to, że jej
@Luxik: Nas ostatnio podzielili na 3 osobowe grupy i musieliśmy zrobić porządny biznesplan. Rozdzieliłem zadania i jedna pała zrobiła swoje dopiero wieczorem, na dzień przed oddaniem. W sumie nawet nie zrobiła, dostałem tylko rozpisane przychody, wydatki itd, żadnych cyferek, nic nie policzone, tylko sama tabela. Później całą noc siedziałem i liczyłem żeby wszystko było w miarę realne i żeby był jakiś zysk.
@simsoniak: Dlatego myślę, żeby teraz zrobić wszystko samemu, a jutro jej zameldować, że sorry, #!$%@?, bul 5 stów za waruna, mnie to #!$%@? :D

@maqs7: No to trzeba było kazać #!$%@?ć, ja chyba jednak tak zrobię, bo już parę osób mi tak poleciło.
@sklaffe: No ja takich ludzi staram się tępić, ale nie mam serca, żeby ją skazywać na warunek warty 500 zł. Z drugiej strony to dorosłość, teraz zawala projekt, za parę lat w pracy może #!$%@?ć porządną rzecz, może niech teraz się tego nauczy.
@Luxik: Biznesplan i tak wrócił do poprawy bo źle koszty pracy wyliczyliśmy i nie rozpisaliśmy przychodu na ilość sztuk każdego oferowanego produktu. W nowym nie ma już miejsca dla tego kolesia ;)
@onidlo: :D To też jest dobra opcja, muszę to przemyśleć :D:D

@maqs7: No i bardzo dobrze. Ja dziś chyba przysiądę do tego, zobaczę jak inni zrobili, zrobię swój, trudno, zarwę nockę najwyżej, a koleżance powiem kulturalnie '#!$%@?' :)