Wpis z mikrobloga

Mamy tu jakichś użytkowników klawiatur Zoom od Meletrix? Rozglądam się za porządną klawiaturą w pełnym układzie (lub 98% jak tutaj), a niedługo ruszy zakup grupowy na Zoom 98 właśnie. Jakieś opinie? Rozważałem do tej pory Keychron Q6, ale w stocku to nie jest do końca ten dźwięk o jaki mi chodzi w klawiaturze, a nie bardzo mi się widzi robić DIY mody z klejeniem taśmą. Meletrix do Zoomów daje zestaw już pociętych warstw wygłuszających i bez specjalnego kombinowania można uzyskać pełny, głęboki dźwięk, nie wiem jak to po polsku jednym słowem nazwać, w angielskojęzycznych internetach mówi się, że to "thocky keyboard". Coś jak w teście od 12:30.
Może znacie jeszcze jakieś alternatywy w układzie z klawiaturą numeryczną i hotswapem, które bez DIY dadzą podobne efekty?
Przełączniki jakie planuję to jakieś liniowe już fabrycznie smarowane, coś pokroju Gateron Milky Yellows.
#klawiaturamechaniczna #klawiatura #pcmasterrace
Drmscape2 - Mamy tu jakichś użytkowników klawiatur Zoom od Meletrix? Rozglądam się za...
  • 8
@Drmscape2 Mirku, udało coś się znaleźć przez miesiąc? Planuje pierwszego customa i zastanawiam się co wybrać. Groupbuy trochę odstrasza bo długo trzeba czekać.
  • 1
@qwed: Znalazłem swojego nowego faworyta i chyba się skuszę. Brzmi dokładnie tak, jak chcę żeby brzmiała i to za ułamek ceny takiego keychrona, którego trzeba by jeszcze modować.
Drmscape2 - @qwed: Znalazłem swojego nowego faworyta i chyba się skuszę. Brzmi dokład...