Wpis z mikrobloga

Dlaczego osoby z #anime są tak jebnięci? Wrzucają w biały dzień przeseksualizowane rysunki ewidentnie nieletnich (znaczy mające milion lat będące boginiami (( ͡º ͜ʖ͡º)), często w bieliźnie, podniecają się ich włosami i innymi aspektami ciała. A jak ktoś im coś wytknie to zblokują i jak nie będziesz mógł odpowiedzieć to zaczną atakować (oczywiście każdy z rysowanym dzieckiem na profilowym) xd
Swego czasu takie same zdjęcia tylko z prawdziwymi dziewczynkami były tutaj wrzucane nocami jako troll, teraz normalnie to lata bo rysowane. Przecież to nie ma znaczenia xd
A później dziwota że pedofilia rośnie w siłę, szczególnie w japonii
  • 10
@MilyMichas: W Japonii jest to dozwolone żeby pedofile sobie fapali do rysunków a nie gwałcili prawdziwe dzieci, a jak jest naprawdę nie wiem, nie znam statystyk. Anyway większość animców, czy mang opowiada o nastolatkach 15-16 lat więc takie zdjęcia się pojawiają a co bycia jębnietym to w każdej grupie się zdarzają takie osoby nie tylko na tagu #anime
@jan-chrzciciel tylko co ma do rzeczy ile mają lat w historii, mogą i mieć milion i być księżniczkami z kosmosu, to nadaj wygląda jak przeseksualizowana 10/12 latka.
A ten pomysł to jakaś tragedia, zamiast leczyć to uzbrajają bombę bo część, jak statystyki pokazują, najwyraźniej wybiera w końcu prawdziwą dziewczynkę.
A najgorsze jest to że tutaj na tagu ci ludzie bronią takie rysunki i mówią że to normalne i wgl sztuka. I komentują
tylko co ma do rzeczy ile mają lat w historii, mogą i mieć milion i być księżniczkami z kosmosu, to nadaj wygląda jak przeseksualizowana 10/12 latka.


@MilyMichas: A wiesz, że nie wiem? Dużo oglądam anime i to jest częsty motyw nie tylko z 10-12 latkami, ale też z 15-16 latkami. Pewnie stąd się wzięło a jak jest geneza to nie mam pojęcia.
@jan-chrzciciel ja się zainteresowałem jak trafiłem na filmik o twórcach mangi i anime, strasznie duży odsetek z nim siedzi jako pedofile bo umawiali się z nieletnimi (jak na standardy japonii) i to dawne czyli poniżej #!$%@? 13