Wpis z mikrobloga

@RozkalibrowanaTurbopompa: Kurde wczoraj mnie tknęło i po myjni pojechałem zatankować, niby nie miałem jeszcze rezerwy, ale mówię #!$%@?, jadę. Pojechałem na orlen, zalałem oczywiście za 5,99. Dzisiaj jadę do pracy a tam cena diesla -.-- xD. Do wyborów jeszcze 2 tygodnie, jestem ciekaw jaki cyrk będzie z paliwem za tydzień.
  • Odpowiedz
@RozkalibrowanaTurbopompa: ej, ale ja tam mieszkam w okolicy..

Stację zamknęli bo ją dali do remontu i rozbudowy. W ostatni dzień przez zamknięciem normalnie tankowałem, stacja w środku praktycznie pusta bo zwijali rzeczy z półek.. zdjęcie trafiło na podatny grunt, ja też **** ale podciągania rzeczywistości a'la TVP nie lubię..
  • Odpowiedz
@Juve10 też jestem z tych rejonów i też lałem w sobotę. Ale kartki o remoncie nigdzie wywieszonej nie widziałem. Za to w niedzielę widziałem jak rozstawiają płot . Z ciekawości wlazłem na Orlen i wyszukaj stacje i pod 51-354 brak. No i wtf
  • Odpowiedz
@TompsonzPolski: Uczciwie Ci powiem że zapytałem co to za akcja że stacja pusta w środku, o remoncie powiedziały pracujące tam Panie. Ta stacja jeszcze do niedawna była innego szyldu, pewnie nawet nie uaktualnili strony zajęci okradaniem nas na co dzień ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@RozkalibrowanaTurbopompa: stacja była spod innego szyldu, pewnie opinie zostały. Co do braków czy awarii - byłem, wszystko działało a to był ostatni dzień jej funkcjonowania. Popołudniu czy też wieczorem może już wszystko opozycja wykupiła i zepsuła ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz