Wpis z mikrobloga

Może ktoś z #krakow chce jutro wyjść gdzieś? Miałam plan, żeby iść na rolki na błonia, bo ma być baaardzo ładna pogoda.
Ostatnio znajomości mi się wykruszyły, koleżanki wyszły za mąż, albo się przeprowadziły i trochę bieda z tymi wyjściami, a urlop mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdzie się poznaje nowych ludzi serio xD
  • 15
  • 0
@Krs90: kurde zapisałam się na jakas szermierkę dla dorosłych nawet xD jedynie gdzie poznaje nowych ludzi to klientów w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Serzka w tym wieku na warsztatach, np kuchennych, albo robótki, stolarstwo itp itp, wszędzie tam gdzie musisz współpracować z kimś a zatem nawiązać więź. Ewentualnie w klubach na palarniach ale tam wiadomo jakie osoby bywają xd
Nie dziękuj
@Serzka: W pewnym wieku poza pracą to się po prostu ludzi nie poznaje, #!$%@? no ale tak jest xD jak ktoś nie ma znajomych z młodych lat, to teraz ciężko coś takiego zbudować bo każdy ma już niejako swoje życie. Najprościej jest chyba po prostu poszukać jakiś grupek zainteresowań, mój znajomy strasznie się wkręcił w góry i chodzi co chwile z jakąś ekipą poznaną na grupie facebookowej.
@Serzka
Spróbuj się może przejść na pubquiz. Możesz w komentarzu na fb zapytać o drużynę albo po prostu przyjść na miejsce i zagadać prowadzącego. Zazwyczaj znają oni w jakimś stopniu spora część uczestników bo większość to stali bywalcy więc powinni ci znaleźć team.
O ile nie wybierzesz jakiegoś typowo studenckiego klubu typu nawojka to średnia wieku będzie raczej 30+. Masz kilka lokalizacji w Krakowie i różne dni do wyboru.

Quizy zwykle dotyczą
  • 0
@vateras131: dzięki, chociaż czuje że będzie mi głupio się tak zakręcić + ja mam 24 lata więc raczej wolalabym nawojke ale studenty to też pewnie 19,20 będą
gdzie się poznaje nowych ludzi serio xD


@Serzka: polecam >> Najszybciej Rozwijającą Się Serię Imprez W Małopolsce "Techniawa" << ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wiadomo - trzeba przynajmniej tolerować muzykę elektroniczną i specyficzną klientele, więc nie linczuj mnie jeżeli nie dzierżysz ;)

Takie rejwiki to zupełnie inny gatunek ludzi niż "normalne" imprezy w klubach czy nawet popularne teraz imprezy "techno". Tj. nie ma nikogo w koszulach -
  • 0
@JeffreyLebowski: gdybym wiedziała to bym nie pisała tutaj na wykopie xD w sumie moja koleżanka poznawała ludzi na grupie "aktywny Kraków" i np. Znalazła sobie grupkę ludzi na rolki, do kina, na trampoliny, lodowisko itd. A nawet pojechała z obcymi ludźmi do Skandynawii, ale to już było najbardziej ekstremalne z tych wszystkich xD
No a chłopa znalazła na tinderze. Teraz to chyba wszystko przez internet trzeba ( ͡° ʖ̯