Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio mam taką fantazję polityczną. Chciałbym, żeby po wygranych wyborach przez Opozycję (specjalnie z dużej) wszyscy dziennikarze w TVP dostali podwyżki. Często ludzie w internecie piszą, że powinni siedzieć, być na bezrobociu i inne takie. Ale ja uważam, że powinni dostać #!$%@?ą podwyżkę. Za co mieliby siedzieć? Nullum crimen sine lege, w końcu prostytucja w polsce nie jest nielegalna.
Pewnie się zastanawiacie dlaczego, po co ich trzymać? Jest taki stary żart o fizykach z puentą "kierunek dobry, tylko zwrot przeciwny". Tak, dobrze rozkminiacie, wystarczy zmienić zwrot. Chciałbym, żeby te wszystkie janusze przyspawane do TVP oglądały jak Danuta o 19:30 czyta z promptera "nie brak jest opinii, że Jarosław K. jest w związku zooseksulanym ze swoim kotem", Konrad Snake "Nie milkną echa orgii zorganizowanej w Dąbrowie Górniczej, świadkowie twierdzą, że poszkodowany to Oskar Sz. bliski współpracownik Jacka S., który również przebywał w tym czasie na plebani". Jako wisienka na torcie Kłaczek jeździłby po polsce i atakował swoich dawnych karmicieli.
Pewnie myślicie, że nic takiego by się nie wydarzyło, bo byli by wierni ideałom pis xD Nawet mi was nie żal. Z takim podejściem równie dobrze moglibyście się ożeńcie się z prostytutką i liczyć, że będzie wierna.
#pasta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@HuGho @Tytanowy_Lucjan @MrExpendable

To was zaskoczę, wiecie jakby to wyglądało?
Jakie zawały? Jakie udary?

Ci ludzie po prostu gadali by tak, jak gadają w telewizji. Niewiele Polacy różnią się od ruskich, pamiętacie jak rosyjskie wojsko jechało na Ukrainę i ludzie z okolicznych wiosek rosyjskich witali ich kwiatami? No, więc wyglądało to zupełnie tak samo, jak #prigozyn jechał z grupą wagnera na Moskwę.
Z takim podejściem równie dobrze moglibyście się ożeńcie się z prostytutką i liczyć, że będzie wierna.


@mirko_anonim: Na szczęście nie muszę tego sprawdzać, ale słyszałem że ladacznica która zeszła ze złej drogi jest najwierniejsza, natomiast wszystkie święte nietknięte najbardziej się puszczają. Ale może w tym Ordo Iuris to był tylko przypadek i wcale tak nie jest.