Wpis z mikrobloga

Czolem ludziska,
zamierzam właśnie kupić #oculus quest 3 (a nawet dwa żeby popykać ze znajomym) no i zastanawiam się teraz nad wersją pamięci. Czy warto dołożyć te 150e (czyli 300e za dwie pary) i kupić te 512GB? Dodatkowo jeszcze chce dokupić te paski z dodatkowym zasilaniem więc już jakaś kwota się z tego robi. Ogólnie nie jestem jakimś zapalonym graczem - bardziej tak for fun żeby popykać w jakieś niezbyt zaawansowane fabularnie gierki. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kiciochpyta #quest3
  • 8
  • Odpowiedz
@El_On: pewnie dlugo nie potrwa zanim wyjda paski bobo vr czy inne kiwi dedykowane dla Q3 wiec wtedy elite strap bedziesz i tak sie pozbywac ale ze znaczną juz stratą poza tym mialy one problem z pękaniem we wczesniejszej wersji. Natomiast jak nie chcesz wydawac duzo to zawsze mozna po prostu powerbank doczepic do zwyklego paska, szwagier tak zrobil i gra od lat prawie codziennie wiec niewygodne rozwiązanie to nie jest
  • Odpowiedz
Ogólnie nie jestem jakimś zapalonym graczem - bardziej tak for fun żeby popykać w jakieś niezbyt zaawansowane fabularnie gierki. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@El_On: No to bierz 128GB. Co do pasków z zasilaniem to bym czekał na BoboVR.
  • Odpowiedz
@El_On: Ja mam wersję 64GB i przez te kilka lat tylko raz mi brakło miejsca, jeszcze się bardzo tym faktem zdziwiłem :D Ogólnie gierki na VR, te standalone, zajmują maksymalnie kilka GB. Te bardziej wymagające, a co za tym idzie "cięższe" i tak wymagają podłączenia do PC. Raczej w dwadzieścia topowych produkcji na raz grać nie będziesz, można spokojnie kupić najtańszą wersję i dodatkową kasę wydać na akcesoria :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Dzięki chopaki, tak właśnie zrobiłem. Kupilem dwie wersje 128GB i myślę że to rozsądny wybór:D
  • Odpowiedz
Czy warto dołożyć te 150e (czyli 300e za dwie pary) i kupić te 512GB?


@El_On:
Nie ma sensu. Zdecydowana większość (jeśli nie wszystkie) tytułów to maksymalnie pojedyncze gigabajty. Przynajmniej na quest2 tak było.
  • Odpowiedz