Wpis z mikrobloga

@Menow w ogóle co to za akcje, że Oliwia nie mogła wybrać jak chciała. Co za manipulacje w tym sezonie żeby tylko #!$%@? się nie rozpłakała. Dobrze że odpadła mu wtedy Dżasta szkoda tylko że nie któraś z tych zjebolin Kori lub Srori
  • Odpowiedz
@Menow: to jest już totalna przeginka. Śmiem twierdzić, że wizerunkowo po tej edycji hp już tak nisko upadł, że nowe edycje stoją pod znakiem zapytania…co za żenada
  • Odpowiedz
@iloneczka_195: też tego nie czaje. Normalnie koncert życzeń. Wybieran ciebie, ty odpadasz i koniec. Może konkurencje też powinni powtarzać jak wygrał nie ten co powinien
  • Odpowiedz
@Menow przez wszystkie sezony nie wierzyłam w teorie, że produkcja wpływa na to kogo mają wybrać, czy to przy rajskich czy innych odpulankach, także zwracam honor wszystkim którzy twierdzili ze tak jest.
  • Odpowiedz
@Menow: jakoś dziwnym trafem tego nie pokazali ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie przeginka totalna ze strony produkcji. Przychodzi nowa osoba wybiera partnera a tu się okazuje że nie tak do końca może wybierać xd cyrk
  • Odpowiedz
@mi_chelle: jak nie produkcja? To właśnie produkcja powinna reagować w takich momentach i jeżeli jej drugim wyborem był Kukiz to sparować go z nią i tyle a nie jeszcze 3 raz kazać wybierać. Wiadomo że presja tych srochów była ale w takim razie produkcja dawala przyzwolenie na istnienie jej
  • Odpowiedz
no i proszę, teraz mamy dowód i wieści z pierwszej ręki, dzięki Oliwce-uczestniczce jak buduje się w HP kółeczko wzajemnej adoracji ,z pomocą produkcji,
skandal,żenada i wielki wstyd ,żeby z nas widzów , którzy pomimo wątpliwości nie od dzisiaj co do czystych zagrywek tam robić ich tak w ciula
  • Odpowiedz