Wpis z mikrobloga

Te przebitki z Katowic trochę przygnębiające. Oczywiście marsz to tylko agresja i hejt.
Dawno nie oglądałem tych gównianych wiadomości ale widzę, że ludziom starszym lub mniej inteligentnym mogą zrobić prawdziwą wodę z mózgu.
Nie dziwię się pisowcom, że promują taką przaśną propagandę. To musi działać na ich elektorat...
#tvpis #bekazpisu
  • 14
  • Odpowiedz
@szyps rząd w sposób, w jaki wykorzystuje publiczne media jest porażające. Najgorsze jest to, że KAŻDY w jakimś tam sposób finansowo dokłada do tego chlewu. Machina propagandowa jaką w rękach ma Putin i Spółka jest bardzo silną bronią. Widać to po durnym elektoracie, który nie ma swojego mózgu i łyka tę papkę.
  • Odpowiedz
@szyps: oglądam teraz wiadomości i jak ktoś ma ma tylko TVP to over dla psychiki. Życie w wiecznym strachu, wiecznej wewnętrznej wojnie i napięciu że zaleje nas fala imigrantów albo sprzedadzą nas Berlinowi.
  • Odpowiedz
@szyps: najważniejsze że działa,mam dziadków (level +70) typowe pisiory,oglądają tylko TVP1 i wierzą we wszystko,jak się im mówi o aferach PiS,czego nie usłysza w reżimowej tto twierdzą że to fakenewsy.tak się kręci propaganda.
  • Odpowiedz
Niestety PIS działa doskonale na stary elektorat
Natomiast Konfederacja wchodzi jak w masło w młodych gównointeligentów łykających populizm po same kule
  • Odpowiedz
@szyps: w Wiadomościach TVP brakuje jeszcze tylko przekazu podprogowego z wklejeniem pojedynczych klatek w nagranie. Odbiorcy to ludzie, którzy oglądali Kaszpirowskiego w telewizji i ładowali wodę jego energią. Naprawdę niewiele potrzeba by zmanipulować takich ludzi, w szczególności że ktoś im wmówił wcześniej poczucie krzywdy.

  • Odpowiedz
ludziom starszym lub mniej inteligentnym mogą zrobić prawdziwą wodę z mózgu.


@szyps: Jeżeli aktywnie nie konfrontujesz ich propagandy z innymi źródłami, to TVP zrobi wodę z mózgu każdemu. Jeżeli chodzi o propagandę i pranie mózgów to są jedni z najlepszych specjalistów na świecie.
  • Odpowiedz
  • 4
@mlodygustaw dla tvPISS przedłużyli termin przejścia na nowy standard dvbt na 2024, więc ci co mają starszy telewizor nie mają szans nawet przypadkiem włączyć inne informacje niż dziennik rządowy bo ich telewizor odbiera tylko jedyny i słuszny sygnał
  • Odpowiedz
Te przebitki z Katowic trochę przygnębiające. Oczywiście marsz to tylko agresja i hejt.

Dawno nie oglądałem tych gównianych wiadomości ale widzę, że ludziom starszym lub mniej inteligentnym mogą zrobić prawdziwą wodę z mózgu.


@szyps: poziom propagandy pisowskie jto jest 1:1 propaganda moskiewska. do takiego poziomu zsamba doszlismy w ciagu 8 lat. pisowcy to jest nie tylko partia debili, ale to jest tez partia niebezpiecznych debili
  • Odpowiedz
@mlodygustaw: Ja się tylko zastanawiam czemu akurat uprawiają propagandę sprzedaży Polski Niemcom, przecież chyba każdy normalny człowiek byłby za takim rozwiązaniem. Same plusy.
  • Odpowiedz
Te przebitki z Katowic trochę przygnębiające. Oczywiście marsz to tylko agresja i hejt.

Dawno nie oglądałem tych gównianych wiadomości ale widzę, że ludziom starszym lub mniej inteligentnym mogą zrobić prawdziwą wodę z mózgu.

Nie dziwię się pisowcom, że promują taką przaśną propagandę. To musi działać na ich elektorat...


@szyps: tvp info pierze ludziom mozgi. zastanowmy sie, jesli mamy osobe starsza, ktora ma dostep tylko do tvp 1, 2 3 i tvp
  • Odpowiedz