Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #ubezpieczenia
Miałem z pół roku temu kolizje spisaliśmy dokumenty. Niestety zaraz konczy mi się ubezpieczenie weszłem na ufg i sprawdziłem historie ubezpieczenia. Nic wielkiego się nie stało ja auto poskładałem za 400 złotych, osoba poszkodowana z mojego OC. Tyle tylko ze jest tam wpis Suma wypłaconych odszkodowań i świadczeń (łącznie ze wszystkich roszczeń) i bardzo wysoka kwota, to znaczy, że aż tyle dostała, czy samochód był na tyle ubezpieczony. Jutro bede dzwonił do ubezpieczalni
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
20000 uderzylem w małopolski osrodek ruchu drogowego tam jedyne co poszlo to zderzak. Bylo bez policji bo duzo bylo ich winy, ale sprawcą ja bylem. Nie wiem jak to wyliczyli
  • Odpowiedz
samochód był na tyle ubezpieczon


@Mizernadziol: suma gwarancyjna w mieniu to ponad milion euro. Do takiej kwoty odpowiada towarzystwo.
Poszkodowany może zlikwidować szkodę w ASO,a tam jest cennik extra.
  • Odpowiedz
@Mizernadziol: W 2018 roku chłop stuknął mnie w tył gdy hamowałem przed rondem. Jechałem VW Jettą z 2014, a stłuczka była przy 10-15km/h. Z zewnątrz było widać jedynie zadrapanie na zderzaku. Chłop się upierał żebym odpuścił bo to tylko zadrapanie, ale auto nie było moje i spisaliśmy oświadczenie. Podczas oględzin rzeczoznawcy wyszło, że wszystko pod zderzakiem było popękane włącznie z modułem czujników parkowania. Dodatkowo przysługiwało mi auto zastępcze (dostałem nowiutkie Audi
  • Odpowiedz