Wpis z mikrobloga

Cześć! Widziałem kilka ciekawych pytań pod moją ostatnią aktywnością, więc znajomy namówił mnie na AMA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomyślałem, że zaproszę do tego również @PoczciwyKrzychu, żeby uatrakcyjnić wydarzenie, jako że ostatnio całkiem sporo razem działamy (σ ͜ʖσ) W AMA chcielibyśmy rozmawiać o motoryzacji, wyścigach samochodowych od kuchni, simracingu i wszystkim o czym będziecie chcieli z nami rozmawiać. Zapraszamy Was jutro (poniedziałek 02.10) o 19:00 na wykop.pl!

KBasz - Cześć! Widziałem kilka ciekawych pytań pod moją ostatnią aktywnością, więc zn...

źródło: audi

Pobierz
  • 41
@KBasz: Bardzo ciekawy temat. Mam 32 lata, simracuje od paru lat i moim marzeniem byłoby kiedyś przejść do reala. Do 2-3 lat chciałbym w końcu uczestniczyć w jakiś tanich formach wyścigów w Polsce. Na pewno zapytam się Ciebie dzisiaj o to, czy proponujesz jakąś konkretną ścieżkę. W PL chyba z tych "tańszych" to BMW cup, samochody chodzą po około 60k, ale nie jestem świadom, ile kosztowałby cały sezon (koszt mechaników, części
Mój sąsiad jest licencjonowanym fotografem Moto GP. Aktualnie siedzi sobie w Japonii. Może bym tak jego namówił na AMA? Jego zdjęcia z wyścigów, padoku i okolic są przezajebiste.