Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow

Dziewczyna przyznała mi, że ona potrzebuje w związku emocji, ja jej tyle nie dostarczam dlatego często ona wywołuje kłótnie, bo wtedy czuje, że coś się dzieje, że są emocje, że mi zależy. Że na początku myślała, że mam inny charakter bo przy kolegach inaczej się zachowuje niż jak sami jesteśmy. Na wykopie często widze jak piszecie, że laski potrzebują emocji i jak widać macie racje xd Nie wiem co teraz, troche red flag.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
Anonim (nie OP): Jeśli masz w sobie choć trochę ikry, to po prostu przestań się filtrować.
Jak coś ci się nie podoba w jej zachowaniu to mów wprost, nawet jeśli wiesz ze z tego będzie draka.
Jak jest draka i wiesz ze to jej wina, to ciągnij do końca aż się ukorzy i przeprosi.

@mirko_anonim jest niedojrzała emocjonalnie lub po prostu zaburzona psychicznie (np. borderline), bo normalna kobieta chce stworzyć stabilny i spokojny związek w którym czułaby się bezpiecznie a kłótnie nie dają poczucia bezpieczeństwa. Poczucie bezpieczeństwa dają spokojne rozmowy o potrzebach i planach na przyszłość. Fochy, ciche dni, targane emocjami kłótnie to jeden wielki red flag lub po prostu mocne niedopasowanie (np. ona się focha bo mimo próśb o nie wracanie do tego tematu, on
@mirko_anonim: świetny Red flag, tym bardziej że dosłownie każda kobieta jest tak ukształtowana

Masz do wyboru, znaleźć tak przeorana przez emocje, że już jej to nie imponuje, albo od czasu do czasu strzelic liscia wychowawczego i zrobić awanturę o papieru toaletowy

Laski to kochają ¯\(ツ)/¯