Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Tomasza Ć. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że Girona będzie ciągle wygrywać. Straciłem na nich ponad 90 minut... Ten czas miał być poświęcony na sprzątanie mieszkania i oglądanie ekstraklasy. Straciłem łącznie 99 minut... Jestem na ten moment łącznie ponad 2 godziny w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
#mecz
rzaden_problem - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Toma...

źródło: 80zg5h

Pobierz
  • 6
@rzaden_problem:
Ogólnie Ćwiąkała często zaczyna śpiewać w ekstazie o piłkarzach/klubach/trenerach którzy akurat mają świetny okres i to już od bardzo dawna tak robi. Zawsze gdy słucham jego wypowiedzi o niesamowitych umiejętnościach kogoś to dziele to przez 4 i jest ok.
dobry był odcinek ponad 20min o zielu że ma przejśc do Arabii xD jak każdy normalny wiedział że się coś takiego nie wydarzy, no ale rozumiem że o czymś content trzeba robić, kto chce ogląda