Wpis z mikrobloga

Czy ktoś kojarzy zdarzenie w bloku na osiedlu Olsza w Krakowie początkiem lutego 2022? Mówią, że to był magik, ale znałem gościa, dobrze się uczył, miał wielu znajomych i był mocno wierzący, więc teorię o magiku można odrzucić.

Udało się ustalić, że wypadł z 10 piętra i dalej każdy milczy.

Ktoś wie, czy w mieszkaniu była jakaś impreza, czy ktoś z nim przebywał w tym czasie?

Czy na 100% możemy mówić o świadomym działaniu, czy był to nieszczęśliwy wypadek?

A dlaczego znów o tym piszę? Kiedyś w Krakowie głośno było o zaginięciach informatyków.

https://wykop.pl/wpis/15017647/pamietacie-slyna-sprawe-zaginiecia-informatykow-z-

Potem okazało się, że giną nie tylko informatycy, znajdowano ich w rzece, ale osoby powiązane z pewną branżą. Ci wszyscy informatycy tworzyli soft dla tej branży, ale ginęli też zwykli pracownicy z tej branży. I gość w tej branży też pracował.

Afera ucichła i nikt już nie śledzi zaginięć i nie szuka powiązań.

#krakow #csiwykop #magik
  • 5
dobrze się uczył, miał wielu znajomych i był mocno wierzący, więc teorię o magiku można odrzucić.


@SendMeAnAngel: Dlaczego odrzucić? To że ktoś się dobrze uczy, ma znajomych i jest wierzący nie oznacza że nie jest skłonny popełnić samobójstwa. To że giną w ten sposób informatycy w Krakowie? No mnie to niespecjalnie dziwi, bo Kraków głównie IT i finansami stoi, więc i odsetek osób pracujących w tych branżach jest wysoki.
@SendMeAnAngel miałem znajomego w robocie który wydawał się ok jak by z nim nic nie było. Grzeczny spokojny nie rozmawiał zbytnio z kimkolwiek i jeb rzucił się pod pociąg w mydlnikach a tego samego dnia miał iść na nocke
ale znałem gościa, dobrze się uczył, miał wielu znajomych


@SendMeAnAngel: też się dobrze uczyłem i miałem znajomych, to nie jest wcale oznaka ze magika można wykluczyć. Dodałbym nawet że dobra nauka zwiększa ryzyko xD