Wpis z mikrobloga

Ej dobra bo to robi się już niesmaczne w chooj. Dwóch użyszkodników robi wszystko by pozbyć się z wykopu jak największej liczby osób. W dodatku stażem nie dorównują niejednokrotnie (a w przypadku błazen mena to praktycznie wszyscy go stażem przerastają) ludziom na których donoszą na kontakt.

Sam już odwoływałem się od bana na kontakcie bo poszły donosy za byle co. Na szczęście odwołali mi bana ale niesmak pozostał.

Pomyślałem, że przez wiele lat tworzyliśmy fajną społeczność a jako osoba niesłusznie zbanowana niejednokrotnie wiem co się wtedy czuje. Pomyślałem też, że skoro nie chcą tutaj nikogo oprócz kolegów z trollowni a @a__s i m__b nie widzą problemu w ich praktykach to złapmy się na Twitterze i tyle.

Dlatego proponuję szukać się po banie jak i nie tylko pod tagiem #wykopnabanicji do tego dodajmy tematyczne tagi jak #wojna czy cokolwiek innego i możemy się dalej widzieć. Zrobię z tego daily tak aby każdy banita nie ważne o jakich poglądach czy to lewicowych czy prawicowych mógł sobie dalej śmieszkować z innymi mimo dręczycieli.

Więc pamiętajcie banici. Nie musicie już zakładać multikont by dalej utrzymać kontakt z przyjaciółmi i znajomymi z wykopu. Twitter #wykopnabanicji

1/100

#ukraina #twitter #stobanowdlaprawakow #stobanowdlaprawakow #stobanowdlalewakow #stobanowdlapatriotow #wykop #moderacjacontent #ban #banujo #stobanowdlaruskichonuc #dailyreminder

Co myślisz o takim pomyśle?

  • Świetny pomysł. Stop tyranii. 75.5% (40)
  • Średni pomysł. 24.5% (13)

Oddanych głosów: 53

  • 18
@Aquamen:

tworzyliśmy fajną społeczność a jako osoba niesłusznie zbanowana niejednokrotnie wiem co się wtedy czuje.


Ojoj jak to jest że przez 13 lat nie mialem bana a Wy ciągle wyłapujecie bany ;)
Na dodatek grupa trolli co próbuje przejąć wykop to raczej nie jest fajna społeczność. Może na pikabu ale nie w Poslce.
Na dodatek grupa trolli co próbuje przejąć wykop to raczej nie jest fajna społeczność


@wladdan: Dokładnie. To bardziej grupka na multikontach.

Może na pikabu ale nie w Poslce.


Niezależnie od poglądów, użyłem WSZYSTKICH TAGÓW ZWIĄZANYCH Z BANEM, napisałem to dość wyraźnie. Twoja Ukraina nie jest pępkiem świata xD