Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Kudłaty i Paździoch (szpieg polsatu). Nie pomińmy ich dwulicowości. Obaj naobiecywali słodko ustej i każdy się wycofał rakiem. Paździoch już wcześniej informował, że ją zamieni na lepszy model, już nie mówiąc o obmacaniu kolejnej uczestniczki i czczych obietnicach. Jestem pewna, że każdy z nich ma małego a paździochowi dodatkowo nie staje bez kreski. howhk
  • 27
  • Odpowiedz
@MalaLu: Właśnie miałam pisać ze Kudłaty powinien Bogu dziękować że Paweł zbiera cięgi za wystawienie Łucji dla Tori, przez co mało kto zwraca uwagę na to że sam wystawił Wiktorię dzięki której został w programie dla nowej Wiktorii.
  • Odpowiedz
@MalaLu: Kudlatego jeszcze ta nowa Wioha przeora. Powinien sie dobrze nad jej charakterem zastanowic po tym jak wsciekle zaatakowala Lucje na pandorze bez zadnego powodu. Rzal jak kon razem z innymi. Nie umie chlop red flagow wylapac. Dostanie to na co zasluguje.
  • Odpowiedz
  • 0
Bożee jak bym chciała być szpiegiem tvn jak buba vel kipman i sprzedawać wam info jak gorące bułeczki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MalaLu: a wyobrazasz sobie przebywanie w jednym pomieszczeniu z taka placzliwa histeryczna typiara? najpierw obiecali moze uczciwie ale potem ona zaczela robic te emocjonalne sceny, nonstop placz z byle powodu. zaden chlop nie wytrzymie wkoncu ;P
  • Odpowiedz
  • 0
@Dewasta: korespondowałam z buba prywatnie w ostatnich słowach tego listu jako władca kipmana rzekł a jakbyś zareagowała gdybym zamilkł na miesiące? Pozdro kipman.. nigdy cię nie lubiłam.. ale wam to wyszło "chłopaki" jak nożyce (kipman) uderzą w stół, rozwinę temat_
  • Odpowiedz
korespondowałam z buba prywatnie w ostatnich słowach tego listu jako władca kipmana rzekł a jakbyś zareagowała gdybym zamilkł na miesiące?


@MalaLu: a no tego ,w sensie że buba and kipman to dwaj bracia w jednym,chyba że ja źle coś załapałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz