Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Obserwuję Łucję. Jest piękna i to mnie gubi od początku. Ale jest też graczem. Zauważcie jak często podchodzi i podsł#!$%@?, po czym się cofa lub kładzie się po cichutku. Przynajmniej tak to wygląda z boku. I proszę mnie jak coś nie zarzucać esami floresami, jestem ze "starej gwardii" ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • 16
  • Odpowiedz
  • 42
@MalaLu: ciekawe spostrzeżenie, ja to z kolei odebrałam zupełnie odwrotnie. Ma świadomość, że jest nielubiana i mało kto ma ochotę z nią rozmawiać, więc stara się po cichu i niezauważalnie wtopić w tłum. Ja przynajmniej mam tego typu zachowania przy większej ilości ludzi, gdzie wiem, że wszyscy bardzo się lubią i ja jestem poniekąd zbędna.
  • Odpowiedz
@isla: dokładnie! Ona po prostu przychodzi i cichutko wchodzi czy kładzie się obok, żeby z kimś pobyć, a moze nawet dane jej będzie coś powiedzieć i - o cudzie! - ktoś tego posłucha i dołączy.
Przekrzykują ją, a wtedy ona gubi rytm i myśl.
Jest piekielnie samotna tam. Mogłaby siedzieć cały czas sama z boku i nie przejęliby się tym w ogóle. A ona próbuje tego kontaktu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bumelante: Ja też jestem tego pozbawiona, ale też nie pcham się, gdzie mnie nie chcą. Stąd być może odbierane przeze mnie mylnie podsłuchiwanie, może chce się zbliżyć do grupy i się wycofuje kiedy znów słyszy rozmowy o sobie,
  • Odpowiedz
@MalaLu: jak najbardziej, myślę że to właśnie kwestia młodego wieku i specyfiki programu. Jest tam zamknięta z tymi ludźmi i jednak musi czasem do nich wyjść. Patrząc na jej zachowania to myślę też, że ona wciąż czasem liczy, że ktoś jednak się na nią otworzy i się przekona. Ale tak jak mówisz, w realnym świecie bym tak nie postąpiła, raczej wówczas olewa się takie towarzystwo :)
  • Odpowiedz