Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Wszysycy nas tak straszą, że jeszcze zobaczymy co zrobi Łucja, ale aktualnie po tym jak oni ją traktują i jaką ona zachowuje w tym klasę i spokoj to wydaje mi się pół-świętą. Nie wiem, co miałaby zrobić, żeby tak nas oburzyło:
-obgadać kogoś -cała reszta wiecznie obgaduje
-wyrzucić ulubieńca grupy-Jacek już to zrobił
-rozbić ulubiona parę-Oliwia już to zrobiła
-wyrzucic parę Rocha-Kori/Oliwia i Justyna samobójem już to w sumie zrobiły
-być chamska i niekulturalna -Roch ma
w tym profesurę
Pozostają rzeczy takie typowo obrzydliwe jak pijana wymiotuje na kogoś albo sika do basenu, ale to ciężko mi w to uwierzyć
Kolejna rzecz to już takie rzeczy podpadające pod kodeks karny jak pobicie kogoś, ale raz że nie wierzę a dwa, że gdyby do czegoś takiego doszło to już by były przecieki.
Moim zdaniem małe szanse, że coś nas oburzy, po tej grupie i jej zachowaniu jesteśmy zahartowani
  • 10
  • Odpowiedz
@Anmarbubu: ja obstawiam że jeśli Lucy przetrwa to rajskie to sparuje się później z nowym chłopakiem i to będzie dla nich dowodem na jej nieszczerość i grę bo tak bardzo zachwalała swoją relację z Pawłem.
Tylko jeśli taka sytuacja miałaby miejsce to dla mnie po tym co Paweł odstawił mówiąc w międzyczasie że wybierze tori zachowanie Lucy będzie w pełni usprawiedliwione a nawet pożądane.
  • Odpowiedz
@Anmarbubu: też nie mogę pojąć co takiego może się wydarzyć... cokolwiek by nie zrobiła to w tym momencie jest usprawiedliwiona po tych wszystkich akcjach narcyzów.. () zachowują się jakby ją karali za coś co zrobi w przyszłości XD
  • Odpowiedz
@Rysiek_z_klonu: wątpię żeby Lucy poszła na całość w hotelu ale kto wie.
Kurde, narobiłam sobie nadziei że nowy uczestnik może się okazać jedynym w tym sezonie facetem z jajami który nie da sobie narzucić narracji grupy i sparuje się z Łucją licząc się z tym że w parze z nią będzie na wylocie. Wątpię żeby tak się stało ale gdyby to chłop wizerunkowo wygrałby wszystko i byłby gitem sezonu.
  • Odpowiedz
@Anmarbubu No ale nawet, czego by nie zrobiła, to zrobi to PO tym jak ekipa na nią wsiadła. Grupa już teraz jest dla niej chamska, to co oni szklaną kulę mieli, żeby wiedzieć co się wydarzy w przyszłości?
  • Odpowiedz
@Anmarbubu: a ja myślę że kompletnie nic się nie stanie. Łucja rzeczywiście ma dość wyniosła manierę, widać po jej wypowiedziach, tonie głosu. Takim miernotom jakie spotkała w programie pewnie to bardzo przeszkadzało, od początku stwierdzili że się wywyższa i traktuje ich z góry. Kompletnie nie są w stanie zrozumieć, że ona taka jest i robi to nieświadomie. Notonlyjad równiez ma specyficzny styl bycia, ale bardziej robota (scena gdy przyszla do Tori
  • Odpowiedz