Wpis z mikrobloga

Do osób, które przeszły już dodatek...
Jakich wyborów dokonaliście? Co uważacie o zakończeniu? Jak oceniacie dodatek jako całość?
Jestem ciekawa Waszego zdania ( ͡° ͡°)
[spoiler alert] Jeśli nie skończyłeś jeszcze gry, to nie czytaj komentarzy, żeby nie popsuć sobie zakończenia.

#cyberpunk #cyberpunk2077
  • 11
  • Odpowiedz
@Arielx: Jak każdy porządny lewak, chroniłem kobietę za wszelką cenę. Nie żałuję - zrobię to znów przy następnym podejściu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatek w pytę, jak cała gra, choć nie podobało mi się jak cały czas forsują w walkę (postać melee-stealth).
  • Odpowiedz
@Arielx: Zabiłem Reeda w deszczu niczym kowboj i wysłałem Songbird na księżyc, potem wróciłem do Night City i rozprawiłem się z Arasaką wybierając pomoc nomadów. Opuściłem night city z Panam szukając pomocy w Arizonie.
  • Odpowiedz
@Arielx: Moim zdaniem gościu był zagubiony, wierzył w durne ideały, został już zdradzony i dalej pracował dla swojego kata. Myśle, że sprawiłem ulgę zabijając go.
  • Odpowiedz
@Arielx nie. spodziewałem się że wszyscy okłamują V, żeby osiągnąć swoje cele. Songbird chciała się uratować, natomiast motywacji Reed'a nie rozumiałem... poza tym śmierć Slidera oraz egzekucja bliźniaków tylko mnie utwierdziła w przekonaniu że V był dla Reed'a tylko kolejnym środkiem do osiągnięcia celu. Zastrzeliłem go bez żalu, po kilku prośbach żeby sobie poszedl. Dodatkowo Alex przeżyła, więc win-win ;-)
  • Odpowiedz
@Arielx: Najbardziej satysfakcjonująca końcówka (pierwsza jaką skończyłem) to wg mnie ta gdzie Songbird odlatuje rakietą. Jeśli chodzi o gameplay to bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie misja w stylu Alien Isolation.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony i z patcha 2.0 (przeszedłem całą grę od nowa, drugi raz) jak i z Phantom Liberty i nowego zakończenia głównego gry.
  • Odpowiedz