Wpis z mikrobloga

Ktoś w pracy podkrada mi z mojej szafki sól.
Robi to często bo opakowanie znika w szybkim tempie i mnie już to trochę #!$%@? bo niedawno kupiłem nowe.
Czego do tej soli dosypać by oduczyć delikwenta sięgania po nieswoje? Myślałem o proszku do prania ale chętnie zobaczę inne propozycje.

#pracbaza #zlodzieje #zemsta
  • 137
  • Odpowiedz
  • 107
@diabeu255 zbieram niezbędne informacje, aby rozwiązać tak naglący problem, należy najpierw zebrać jak największą bazę danych o sytuacji, ale widzę, że nie chcesz pomocy więc, walcz że znikająca solą sam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@diabeu255 kup jakąś niestandarmową sól z rejonem geograficznym w nazwie, nie wiem np. himalajska by mieć opakowanie, sól sobie przesyp do czegoś innego, a do środka daj wymieszaną zwyklą z jakimś żwirem o podobnej wielkości ziarenka, najlepiej by żwir był wielokolorowy.
  • Odpowiedz
@diabeu255: Miałem podobnie, (praca 3-zmianowa w biurze, jedno biurko współdzielone przez 3 osoby, każdy miał swoją szufladę) dowiedziałem się od nowego pracownika, który mi powiedział, że typ go zaczął wprowadzać i całkowicie poważnie powiedział "a tutaj mamy szufladę w biurku z której wszyscy korzystamy, jak coś to nie krępuj się i bierz" wskazując na moje rzeczy w mojej szufladzie. Miałem #!$%@?ą rozmowę z biurowym komunistą, myślał że żyjemy w jakiejś komunie
  • Odpowiedz
Środek na przeczyszczenie, nawet najmocniejszy z apteki,


@cichyluki88: nie ma takich środków które w ilości jaką się sypie jeśli chodzi o sól mogłyby przeczyścić.. Środki na przeczyszczenie to są 300 gramowe torby i jak zjesz z tego 5 gram to absolutnie nic Ci nie będzie.
  • Odpowiedz